Facebook Twitter E-mail
27. dubna 2016

Fox objednává 24: Legacy a Star

Stanice Fox právě oznámila dvojitou dávku šťastných pilotů, které se můžou radovat ze seriálové objednávky.

Prvním z nich je spin-off slavného seriálu 24 , který nese název 24: Legacy. Hlavní role v seriálu ztvární Corey Hawkings, Miranda Otto, Jimmy Smits. Kiefer Sutherland je k projektu připojen jako výkonný producent. Hlavním hrdinou je Eric Carter, který se vrací do Spojených států, aby zde vyhledal pomoc organizace CTU. Seriál sleduje adrenalinem nabitý závod proti času, když se hrdinové snaží odvrátit ten nejhorší teroristický útok na americkou půdu v celé historii země.

Druhým objednaným seriálem pro novou sezónu je hudební drama Star, které pochází z pera tvůrce Empire, Leeho Danielse. Pilot byl objednán již loni v srpnu, od počátku se o něm mluvilo jako o potenciálním společníkovi pro Empire. Příběh je zasazen do Atlanty, kde se tři talentované mladé zpěvačky snaží navigovat nemilosrdný hudební průmysl během své cesty na výsluní. Seriál bude obsahovat písničky, které pro něj budou speciálně složeny, a dále také hudební snové sekvence, kdy dívky sní o své budoucnosti.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 159 týdny
O crossoverech řeč nepadla, každopádně spin-off to není určitě, to by ve...
milosh
před 159 týdny
Empire mi nesedl, ale písničky v seriálech mám rád, takže Star bych...
Mr.Gogo
před 159 týdny
Bez Jacka Bauera/Kiefera to nie je 24!!!!!!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY