Facebook Twitter E-mail
30. dubna 2016

Diváky čeká extra porce Top Gearu

29. květen 2016 bude ve Velké Británii ve znamení premiéry 23. řady největšího a nejznámnějšího motoristického pořadu Top Gear s novým obsazením. Diváci se ale nedočkají jen nových epizod, ale i malého bonusu ve formě nového spin-offu jménem Extra Gear.

Ihned po odvysílání samotné epizody na BBC Two jeden z nováčků mezi moderátory Top Gearu, Rory Reid, v půlhodinové after show Extra Gear na BBC Three představí exkluzivní, dosud neodvysílané záběry, rozhovory, speciální filmy a zákulisí natáčení pořadu Top Gear.

Samotný moderátor bonusového pořadu k tomu uvedl: „Extra Gear je něco velmi vzrušujícího. Fanoušci Top Gearu jsou jedni z nejhorlivějších a díky tomuto pořadu jim dávám šanci nahlédnout za jeho oponu. Těším se, až jim budu moci ukázat, jak se Top Gear natáčí, jaká je pravá osobnost našich hvězd a celebrit, jak co v zákulisí probíhá, odhalit jim, kdo umí řídit (a kdo ne), a ukázat jim zcela odlišný pohled na ty nejúžasnější auta na Zemi.“

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 76 týdny
Obávám se, že na původní trio nemá, ale zkusím to a uvidím
Destiny
před 76 týdny
Sdílím stejný názor jako ostatní. Bohužel si myslím, že na původní trio...
hanee
před 76 týdny
Pojetí nového Top Gearu a sním avizovaný ExtraGear si nenechám ujít , ale už se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY