Facebook Twitter E-mail
1. května 2016

Wayward Pines vítá nové osazenstvo

Druhá série dramatu Wayward Pines (Městečko Pines) je již za dveřmi. Na stanici Fox odstartuje již 25. května. V nové sérii na nás čeká zcela nové herecké obsazení.

Hlavní hvězdou se stává Jason Patric. Ztvární postavu Dr. Thea Yedlina, sebevědomého a cílevědomého chirurga, jehož lékařské dovednosti přijdou v městečku obyvatelům vhod.

Patricovi bude sekundovat na Oscara nominovaný Djimon Hounsou, pro kterého jde o první hlavní seriálovou roli. Jeho CJ Mitchum je jeden z původních obyvatel města, kde pracuje jako historik. Jde o člověka, který může nabídnout jedinečný přehled původu města a jeho vývoje až do dnešní doby.

V neposlední řadě se jako nováček objeví Josh Helman. Vtělí se do role Xandera, sebevědomého a okouzlujícího muže, který má v plánu město dobýt zevnitř. Postava má komplikované vztahy s lidmi, kteří jsou ve městě u moci, a to jak s dospělými, tak i s První generací.

Ze starých známých se vrátí Melissa Leo (sestřička Pam), Charlie Tahan (Ben) a Carla Gugino (Kate), všichni se ale objeví pouze ve vedlejších rolích.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 76 týdny
Djimnou Hounson? Tak to sa fakt tesim. Mam toho herca rad. Uvidme ako mu to...
barbis_dc
před 76 týdny
Na tohle se hodne tesim. Prvni serii jsem zkoukla snad za tri dny a musim rict,...
nipandelm
před 76 týdny
A nějaký ženský budou? :-D Ale za Jasona Patrica jsem fakt ráda, toho můžu.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY