Facebook Twitter E-mail
2. května 2016

ABC možná odsune Scandal do midseason

Aktualizováno: Stanice ABC snížila počet objednaných epizod z 22 na 16.

Příroda se rozhodně neřídí žádnou televizní sezónou :-) Aneb dnes bylo oznámeno, že hlavní představitelka seriálu Scandal, herečka Kerry Washington, očekává svého druhého potomka. Tento fakt dost možná bude důvodem toho, že stanice ABC bude muset na poslední chvíli dělat změny ve svém programovém plánu pro sezónu 2016/17.

Podle dostupných informací ABC aktuálně zvažuje různé možnosti, jak se se situací vypořádat. Jednou z nich je prý i odsunutí nové řady do midseason. Scandal byl již dříve prodloužen pro šestou sérii, přičemž nikdo nepočítal s tím, že by nová řada měla být zkrácena. Nyní se ale situace pravděpodobně změ­ní.

Stanice má ještě dva týdny čas, než bude muset oficiálně oznámit schéma nové sezóny.

Kerry čeká druhé dítě s manželem Nnamdim Asomughou. Její první těhotenství se událo během třetí série dramatu, kdy byl kvůli tomu počet epizod snížen z původních 22 na 18. Tehdy hereččino těhotenství nebylo do příběhu vepsáno. Prozatím není jasné, zda se tentokrát Shonda rozhodne jinak, tedy jestli otěhotní i Olivia.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 80 týdny
Aktualizováno: Stanice ABC snížila počet objednaných epizod z 22 na 16.
teraxa
před 80 týdny
To mě zrovna bolet nebude, tak nějak se pro mě kouzlo Shondalandu vytratilo.
justynajohnson
před 80 týdny
Také už mě to přestalo bavit,méně epizod,více kvality...alespoň v to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY