Facebook Twitter E-mail
5. května 2016

Přesune se Supergirl na CW?

Aktualizováno: Další z možností ušetření nákladů je přesun natáčení do Kanady. Aktuálně se jedná o reálnější možnost než přesun na CW.

A je to tu zase, přátelé. Vypadá to, že všichni si myslí, že stanice CW je sběrný dvůr, který převezme všechny komiksové odpadky jiných stanic. Nejnovější fámou v seriálovém světě jsou spekulace o tom, že by se novinka Supergirl mohla v nové sezóně přesunout z CBS na CW.

Supergirl je velmi drahý seriál, stanice utrácí téměř tři miliony dolarů za výrobu jedné epizody. Tyto náklady se pak nerovnají neuspokojivé sledovanosti, kterou seriál v průměru má.

Ředitel CBS Les Moonves aktuálně jedná s produkční společností Warner Bros. TV o možnostech, jak by seriál mohl pokračovat. Jedním z řešení je právě přesun na CW a snížení rozpočtu.

I když by tento tah mohl dávat smysl – vždyť už jsme měli crossover s Flashem, vzpomeňme si na NBC, která zrušila Constantina. Z toho vznikla úplně stejná zpráva, ze které nakonec nic nebylo.

O osudu seriálu bychom se měli dozvědět nejpozději příští týden, který přinese celkově mnoho informací o osudech seriálů Velké pětky. Pokud tedy váš oblíbenec je mezi nerozhodnutými kousky, pak příští týden pečlivě sledujte naše články :-)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Patty
před 80 týdny
To jim pouhý přesun do Kanady ušetří dostatečné množství peněz na to, aby...
ragelly
před 80 týdny
Jj, v Kanadě jsou o dost nižší poplatky (hlavně daně), hodně...
spike
před 80 týdny
To by bylo nejlepší řešení, protože seriál se mi líbí a přesun na CW by asi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY