Facebook Twitter E-mail
11. května 2016

Fox 2016/17: Smrtonosná zbraň, Vymítač ďábla a další

Stanice Fox během noci oznámila šest nových seriálů, kterými obohatí svůj program v nadcházející sezóně 2016/17. Jsou mezi nimi dvě komedie a čtyři dramata. Seriály se přidávají k již dříve oznámeným dramatům 24: Legacy a Star.

Letošních osm nových dramat představuje o dvě objednávky více než loni. Naopak pouhé dvě komedie snižují oproti loňsku počet o polovinu. To by mohlo znamenat, že komedie Grandfathered nebo The Grinder (nebo oboje) by mohly získat druhou řadu.

Komedie

Making History
Příběh sleduje tři přátelé z dvou různých století, kteří se snaží balancovat mezi vzrušením, které jim nabízí cestování časem, a nudnými životy, které vedou ve své současnosti. Making History kloubí dva seriály v jednom. Na jednu stranu jde o veselé historické dobrodružství, na druhou stranu pak o komedii ze současnosti, která je plná lásky, přátelství a snahy zapadnout v našem dnešním komplexním a neosobním světě.
Hrají: Adam Pally (Happy Endings), Leighton Meester (Gossip Girl), Yassir Lester

The Mick
Mackenzie „The Mick“ Murphy je drzá ženská, která celý svůj život trávila ohýbáním právního systému a minimalizováním jakékoliv nutné zodpovědnosti. Když však její sestra a miliardářský švagr utečou ze země, aby unikli vládním obviněním, Mickey se konečně naskytne možnost žít ten luxusní život bez zodpovědnosti, který si vždy přála. Je tu jen jeden háček. Musí převzít opatrovnictví nad sestřinými třemi bohatými dětmi, kterým jmění přísluší.
Hrají: Kaitlin Olson (It's Always Sunny in Philadelphia), Sofia Black-D'Elia (Messengers, The), Carla Jimenez (Raising Hope), Thomas Barbusca (Wet Hot American Summer: First Day of Camp), Jack Stanton, Susan Park (1600 Penn)

Drama

A.P.B.
Příběh je inspirován skutečnými událostmi. Policejní okrsek v Chicagu se vymyká kontrole. Ulice města jsou plné zločinu, střílení, do kterých jsou policisté zapleteni, upravování pravdy, tajení důkazů a korupce. Miliardář Gideon Reeves jednoho dne zažije podobný násilný zločin osobně a rozhodne se, že s tím něco musí udělat. Investuje miliony dolarů do upadajícího Třináctého okrsku a promění ho v soukromou policejní jednotku, lepší, rychlejší a chytřejší, než kdy kdo viděl. Policie má k dispozici nejnovější technologie a revoluční nápady, se kterými Gideon plánuje kompletně změnit způsob, jak policisté bojují se zločinem.
Hrají: Justin Kirk (Weeds), Natalie Martinez (Under the Dome), Caitlin Stasey (Reign), Taylor Handley (Vegas), Eric Winter (Witches of East End), Ernie Hudson (Oz), Tamberla Perry (Crisis)

The Exorcist
Po více než čtyřech desetiletích, kdy si film Vymítač ďábla upevnil nominací na Oscara svou pozici nejlepšího natočeného hororového filmu, se The Exorcist vrací ve formě seriálu. Jde o psychologický thriller, který sleduje dva rozdílné kněze, kteří se svými vlastními rozdílnými způsoby snaží vyřešit případ démonické posedlosti jedné rodiny.
Hrají: Alfonso Herrera (Rebelde), Ben Daniels (Flesh and Bone), Geena Davis (Commander in Chief), Brianne Howey (I'm Dying Up Here), Hannah Kasulka (Fosters, The), Kurt Egyiawan

Lethal Weapon
Seriál založený na slavné filmové sérii Smrtonosná zbraň. Lethal Weapon představuje klasické policejní duo. Martin Riggs a Roger Murtaugh jsou parťáci, kteří bojují proti zločinu v současném Los Angeles.
Hrají: Clayne Crawford (All Signs of Death), Damon Wayans Sr., Keesha Sharp (Are We There Yet?), Jordana Brewster (Dallas), Kevin Rahm (Desperate Housewives)

Pitch
Dojemný příběh o mladé nadhazovačce Ginny Baker. Hrdinka je nádherná, drsná a neuvěřitelně nadaná atletka která se stane nejslavnější osobností v zemi, když ji do svých řad vezme tým San Diego Padres. Jde totiž o první ženu, která bude hrát v Major League Baseball (MLB).
Hrají: Kylie Bunbury (Twisted), Mark-Paul Gosselaar (NYPD Blue), Mo McRae (Sons of Anarchy), Meagan Holder (Born Again Virgin), Tim Jo (Glory Daze), Ali Larter (Heroes), Dan Lauria (Wonder Years, The), Mark Consuelos (1–800-Missing)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 75 týdny
Tak podle popisu mě bohužel nic extra nezaujalo. Snad jen A.P.B., ale to na mě...
ShedStories
před 75 týdny
Zaujal ma Making History tak snáď to bude v pohode. Drámy ma veľmi...
Case*Wawe*Make
před 75 týdny
Making History nevypadá zle, u ostatního se rozhodnu asi podle trailerů.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY