13. 5. 2016

Seriálové osudy: Agent Carter

Seriálové osudy: Agent Carter

Aktualizováno: Stanice se rozhodla nevybrat Most Wanted pro seriál, z Marvelu se tak v nové sezóně na stanici objeví pouze Agenti.

To, čeho se fanoušci marvelovského seriálu obávali, se naplnilo. Stanice ABC oznámila, že ruší seriál Agent Carter po druhé sérii. Peggy Carter už se na televizní obrazovky nevrátí.

Jakkoliv smutné, rozhodnutí je to očekávané. Příběh se ve druhé sérii přesunul do Los Angeles, nicméně diváci nadšení nebyli. Nové řadě prudce spadla sledovanost, hluboko pod hranici únosnosti. Přitom už prodloužení pro druhou sérii bylo loni překvapivé, i když dávalo smysl, jelikož se seriál vysílal v přestávce Agents of S.H.I.E.L.D.

Stanice má ještě jako eso v rukávu pilot Most Wanted, který je také zasazen do marvelovského univerza. Očekává se, že tento dostane v nejbližší době seriálovou objednávku a Agentku v programu nahradí.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
teraxa

teraxa

Tohle je jedna z věcí, kterou asi nikdy nepochopím. Jak mohla Agent Carter padnout a Agents jedou dál...
před 221 týdny
kjama

kjama

Toto je opravdu veliká škoda. Dobrá detektivka s ženskou hrdinkou mi bude chybět. Zvlášť proto, že...
před 126 týdny
milosh

milosh

Docela mě mrzí, že se od té doby Carterová nikde neobjevila. Čekal jsem, že si jí pro nějaký flashback třeba...
před 126 týdny
Další články k tématu