13. 5. 2016

Seriálové osudy: Crowded

Seriálové osudy: Crowded

NBC pokračuje ve své řežbě. Téměř všechny dnes oznámené seriály dostaly od stanice stopku. Nejnovější obětí je komedie Crowded, která se loučí po první sérii.

Rodinný sitcom sleduje manželský pár, který má konečně chvilku klidu, když obě dcery jsou již pryč ve škole a jejich vlastní rodiče se chtějí odstěhovat do jiného státu. Idylka se ale zhroutí v momentě, kdy obě dcerky oznámí, že se stěhují zpátky domů, což donutí jejich bábi s dědou, aby také zůstali a žili s hrdiny jako jedna velká (ne)šťastná rodina.

Crowded od počátku nedokázal najít početnou skupinu fanoušků. Po průměrném startu po Voice se seriál přesunul na neděli, kde mu rating v posledních týdnech lítá mezi 0.7–0.9.

Kvůli roli v komedii si herečka Carrie Preston nemohla zopakovat roli v poslední sérii dramatu The Good Wife, která jí v roce 2013 vynesla vítězství sošky Emmy v kategorii hostující herečky.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
verunkabrožová

verunkabrožová

Ani toto mě k TV nepřipoutalo,můj šálek kávy chutná malinko jinak.
před 228 týdny
Další články k tématu