16. 5. 2016

Seriálové osudy: Rush Hour

Seriálové osudy: Rush Hour

Aktualizováno 26. května: Stanice stáhla zbylé epizody z programu, není jasné, kdy (a zda) budou odvysílány. Místo Rush Hour nyní poběží opakování Code Black.

Přesně jak jsme očekávali, fanoušci Rush Hour patří mezi ty, kteří si budou po konci aktuální sezóny utírat slzy. Stanice CBS oznámila, že své midseason komediální drama ruší po první sérii.

Bylo pouze otázkou času, kdy tato informace vyjde na světlo. Sedm posledních týdnů se novinka trápí ve vysílání, od podprůměrného startu se dále propadala a propadala až k ratingu 0.8.

Podle dostupných informací seriál zůstane v programu až do odvysílání finále první řady, které je zároveň koncem celého seriálu.

Jediný seriál, o kterém prozatím není rozhodnuto, je tedy Limitless. Produkční studio CBS TV Studios očekává zrušení a už se rozhlíží po potenciálním novém domovu pro tento nevšední seriál. O oficiálním rozhodnutí vás budeme ihned informovat!

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
marzus

marzus

Škoda, malo to niečo do seba :D
před 226 týdny
ragelly

ragelly

Aktualizováno 26. května: Stanice stáhla zbylé epizody z programu, není jasné, kdy (a zda) budou...
před 225 týdny
shakespeare

shakespeare

Tak toto zruseni se dalo cekat. Me to rozhodne nezaujalo.
před 225 týdny
Další články k tématu