Facebook Twitter E-mail
12. května 2016

NBC 2016/17: Supehrdinská komedie a nový Grinder

Stanice NBC během noci oznámila seriálovou objednávku dvou půlhodinových komedií. Dokáže se díky superhrdinskému příběhu ve spolupráci s DC dostat ze svého prokletí a uvést na obrazovky nový hit?

Oba seriály byly v pilotové fázi na vrcholu zájmu. Pro DC se jedná o první půlhodinovku, která tak doplní řadu superhrdinských seriálů na Velké pětce.

Komedie se přidávají k již dříve objednané dvojici dramat – Taken a Emerald City. Samozřejmě dosud nejde o finální číslo, další objednávky NBC oznámí v následujících hodinách či dnech.

Komedie

Powerless
Emily je odvážná mladá pracovnice pojišťovny, která se specializuje na finančních náhradách pro lidi, jejichž škody způsobili proti zločinu bojující superhrdinové. Jednoho dne se po epické bitvě zničí cesta, po které jezdí do práce. Hrdinka se postaví jednomu z uznávaných hrdinů a od plic si to s nim vyříká. Poté se stává ona sama kultovní hrdinkou, i když pouze pro skupinku svých milých spolupracovníků. Kromě své práce a normálního každodenního života nyní Emily poznává, že být superhrdinou ne vždy vyžaduje nadpřirozené síly.
Hrají: Vanessa Hudgens (The Suite Life of Zack and Cody), Danny Pudi (Community), Alan Tudyk (Firefly), Christina Kirk (A to Z)

Trial & Error
Josh Segal je bystrý právník z New Yorku, který míří do malého jižanského městečka, kde ho čeká první velký případ. Jeho mise? Zastupovat výstředního profesora poezie, který byl obviněn z bizarní vraždy své milované ženy. Hrdina se usadí v malé kanceláři za obchodem s vycpanými zvířaty. Seznámí se se skupinkou místních vyvrhelů a rychle začne tušit, že jeho první velký případ nebude jednoduchý. Práci mu neusnadní ani to, že jeho klient na sebe neustále svádí podezření.
Hrají: Nick D'Agosto (Masters of Sex), Steven Boyer (Orange Is the New Black), John Lithgow (Dexter), Sherri Shepherd (Less Than Perfect), Jayma Mays (Glee), Krysta Rodriguez (Smash)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 83 týdny
Počkám si na trailery a rozhodnu.
Dawemandude
před 83 týdny
Powerless určitě vyzkouším, těžko řict co od toho očekávat :)
milosh
před 83 týdny
Že by mě po dlouhé době nalákalo něco z kuchyně NBC? Tohle vypadá obojí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY