Facebook Twitter E-mail
12. května 2016

CBS oznamuje první seriálovou objednávku

Stanice CBS začíná prozrazovat, jak bude vypadat její nadcházející sezóna. Přichází se svou první seriálovou objednávkou, kterou je letos komedie. Dříve nepojmenovaný projekt Kevina Jamese od nynějška ponese název Kevin Can Wait.

Tvůrce září v roli bývalého policisty, který nedávno odešel z aktivní služby do důchodu. Těší se, až bude moct strávit příjemný a pohodový čas se svou manželkou a třemi dětmi. Brzy však přijde na to, že ho doma čekají mnohem větší výzvy, než kterým kdy musel čelit ve službě.

Spolu s Jamesem se v seriálu objeví také Erinn Hayes (Worst Week), Taylor Spreitler (Melissa & Joey), Mary-Charles Jones (Hannah Montana), James DiGiacomo (Following, The), Ryan Cartwright (Alphas), Leonard Earl Howze (Memphis Beat), Lenny Venito (Neighbors, The) a Gary Valentine (The King of Queens).

S novinkou se herec/tvůrce vrací na CBS, kde se před lety proslavil v úspěšném sitcomu The King of Queens.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 79 týdny
tak toto mě nenadchlo
ragelly
před 79 týdny
Souhlas, taky mi to přijde nuda už podle popisu, uvidíme, co ukážou trailery.
justynajohnson
před 79 týdny
Nevím,nenalákalo mě to.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY