Facebook Twitter E-mail
13. května 2016

Trojici z Chicaga doplní Justice

Stanice NBC objednala pro novou sezónu 2016/17 již čtvrtý seriál ze série Chicago. Chicago Justice pochází opět z pera Dicka Wolfa, tentokrát se příběh zaměří na právníky.

V centru příběhu se nachází tým žalobců, kteří pracují pro úřad státního návladního v Chicagu. Jejich prací je navigovat sebe i své klienty ve světě vyostřené městské politiky a kontroverze, a zároveň prosazovat spravedlnost.

Včera večer se v Chicagu P.D. objevili hrdinové nového seriálu, kteří k obrazovkám dokázali diváky přilákat. Díl sklidil rating 1.4 a 6,8 milionu celkových diváků.

Seriál se přidává do úspěšné série, do které patří také Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med. V hlavní roli se představí Philip Winchester, kterého doplní Carl Weathers, Nazneen Contractor, Joelle Carter a Ryan-James Hatanaka.

Chicago Justice doplňuje včera oznámené nové komedie Trial & Error a Powerless, které NBC pro novou sezónu objednala.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 79 týdny
Jo, sice jsem si říkala, že to nebude, ale bude, těším se
nipandelm
před 79 týdny
Nevím, jestli je potřeba, aby se točil další Chicago spin-off. Chápu, že se...
justynajohnson
před 79 týdny
Právníci mě absolutně neberou,takže tohle vynechám.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY