Facebook Twitter E-mail
13. května 2016

Notorious: ABC rozehrává nebezpečnou manipulační hru

Stanice ABC dala zelenou dalším dvěma seriálům, jednomu dramatu a jedné komedii.

Notorious
Seriál se inspiruje skutečnými událostmi ze života kriminálního žalobce Marka Geragose a zpravodajské producentky Wendy Walker. Jde o provokativní pohled na jedinečnou, svůdnou a nebezpečnou hru mezi kriminálním právem a médii.
Hrají: Piper Perabo (Covert Affairs), Daniel Sunjata (Graceland), Sepideh Moafi (Blacklist, The), Kate Jennings Grant (Damages), Ryan Guzman (Heroes Reborn), Kevin Zegers (Titans), J. August Richards (Angel), Aimee Teegarden (Star-Crossed)

Imaginary Mary
Hlavní hrdinkou je svobodná čtyřicátnice Alice. Její život se obrátí vzhůru nohama, když konečně potká lásku svého života – rozvedeného otce tří dětí. Aby šíleností v novém životě nebylo málo, na scéně se znovu objeví její imaginární kamarád, kterého si v dětství vytvořila. Ten jí pomůže navigovat život a zvládnout přechod ze svobodného života v ženu, která je připravena mít rodinu.
Hrají: Jenna Elfman (Dharma & Greg), Stephen Schneider (Save Me), Rachel Dratch (Saturday Night Live), Nicholas Coombe (Supernatural), Matreya Scarrwener (Strange Empire), Erica Trembay

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destiny
před 79 týdny
Nic pro mě.
sandokan555
před 79 týdny
tak je to v tomto pripade trapnost ... takze za mna tiez nie hoci Dharmu...
lukascoolarik
před 79 týdny
A stejně debilně zní i vypadá Downward Dog. Jak tohle mohlo projít?...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY