Facebook Twitter E-mail
13. května 2016

ABC rozšiřuje tematický záběr se Speechless

Stanice ABC v posledních letech slavila značné úspěchy se svými komediemi, které se soustřeďují na americké menšiny, konkrétně Afroameričany (Black-ish), Latinoameričany (Cristela) a Asiaty (Fresh Off the Boat a Dr. Ken). Své portfolio nyní rozšíří o další komedii, která se tentokrát bude točit okolo rodiny, která vychovává postižené dítě.

Zelenou dostala novinka Speechless. Maya DiMeo je máma, která je odhodlaná jít přes mrtvoly, aby ochránila manžela Jimmyho a své děti Raye, Dylana a JJe, nejstaršího syna, který je postižený. Maya se staví do bojů za spravedlnost, které jsou jak reálné, tak i vymyšlené. Rodina se společnými silami snaží vytvořit si nový domov a hledá tu pravou osobu, která by JJovi pomohla najít svůj osobní „hlas“.

V hlavních rolích se objeví Minnie Driver (About a Boy), John Ross Bowie (A.U.S.A.), Mason Cook (Legends), Micah Fowler, Kyla Kennedy a Cedric Yarbrough (Boondocks, The).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 75 týdny
Páni,tohle mě docela navnadilo,pěkné téma,tak uvidím.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY