Facebook Twitter E-mail
13. května 2016

Nadpřirozené příšerky se shluknou do městečka Midnight

Stanice NBC stále nezanevřela na žánr, který se jí v posledních letech velmi vymstívá. Po neúspěších jménem Dracula a Constantine přichází nadpřirozená novinka Midnight, Texas.

Vítejte na místě, kde být normální je skutečně zvláštní. Vydejte se s hrdiny na cestu do dalekého texaského městečka, kde nikdo není takový, jak na první pohled vypadá. Od upírů a čarodějnic až po věštce a zabijáky, Midnight je tajemné bezpečné útočiště pro všechny, kteří se nějakým způsobem odlišují. Obyvatelé města musí odrážet tlak motorkářských gangů, věčně podezíravých policistů a vlastních nebezpečných minulostí. Musí spojit síly a vytvořit silnou, leč nevšední rodinu.

Seriál vzniká na motivy úspěšné knižní série od Charlaine Harris.

V hlavních rolích se představí François Arnaud (Borgias, The), Dylan Bruce (Orphan Black), Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones), Arielle Kebbel (After, The), Sarah Ramos (Parenthood), Peter Mensah (Spartacus: Blood and Sand), Yul Vazquez (Magic City) a Sean Bridgers (Deadwood).

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Case*Wawe*Make
před 79 týdny
Tohle by mohlo být zajímavé.
justynajohnson
před 79 týdny
Už se to vysílá?Už se to vysílá?Přesně takové seriály mě baví a určitě mám...
vevusss
před 79 týdny
Trošku mi to pripomína The Gates/Za Branou Tam v jednej komunite, tiež...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY