Facebook Twitter E-mail
13. května 2016

Stanice NBC také bude cestovat v čase

Včera ABC, dnes i NBC. Vypadá to, že aktuálním novým trendem je cestování v čase. ABC včera oznámila objednávku novinky Time After Time, dnes vás seznámíme s NBC novinkou Timeless.

Záhadný kriminálník ukradne tajný stroj na cestování časem. Chce pomocí něj zničit Ameriku takovou, jak jí známe, tím, že změní minulost. Jedinou nadějí k záchraně lidstva je vytvoření speciálního týmu. Vědec, voják a profesorka historie musí využít prototyp stroje, aby společně cestovali do důležitých období minulosti. Trojice se ze všech sil musí pokusit neovlivnit minulost a zůstat vždy krok před nebezpečným uprchlíkem.

Za seriálem stojí producenti Eric Kripke (Revolution) a Shawn Ryan (Shield, The). Hlavní role ztvární Goran Visnjic (ER), Malcolm Barrett (Better Off Ted), Matt Lanter (90210), Abigail Spencer (Rectify), Paterson Joseph (Survivors), Sakina Jaffrey (Sleepy Hollow) a Claudia Doumit (New Girl).

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 79 týdny
zatim ne
Caroline115
před 79 týdny
Mohlo by to být fajn, no uvidíme....snad to bude lepší než LoT
eliska.musilova
před 79 týdny
Téma cestování časem je dost ošemetné. Miluju Doctora, ale takové LoT mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY