Facebook Twitter E-mail
19. května 2016

ANKETA: Které zrušení vás nejvíce mrzí?

S koncem sezóny jde ruku v ruce brutální krvavá lázeň. Desítky seriálů se dozvídají obávané novinky ohledně svých osudů, a mnohým z nich se z rozhodnutí stanic zamlží oko. Snad ještě horší než pro seriály samotné, jejich tvůrce, herce a štáb jsou ale tyto zprávy pro televizní fanoušky.

Znáte to. Líbí se vám popis, zaujme vás trailer, necháte se strhnout pozitivními ohlasy svých kamarádů nebo jiných fanoušků, a po pár měsících zjistíte, že seriál byl zrušen. A ideálně ještě má na konci brutální cliffhanger, takže ani po xx hodinách sledování nemáte tušení, jak to celé vlastně dopadlo.

Jako každý rok, i v letošní sezóně padaly za oběť především novinky. Našlo se však také několik veteránů, které letos odvysílaly své poslední epizody vůbec. Některé z nich věděli o svém konci dopředu, jiným byl osud oznámen pouhých několik dní před vysíláním poslední epizody.

My jsme vám v posledních dnech přinášeli kompletní informace o tom, co končí a co pokračuje dál. Teď je řada na vás. Dejte nám vědět, co budete nejvíce oplakávat, jaké seriály vám budou chybět, a které si naopak zrušení zasloužily. Připravili jsme pro vás anketu, ve které vyjádříte svůj názor, a pokud nám prozradíte i svou přezdívku na SerialZone (není to však podmínka), můžete se po vyhodnocení ankety těšit na odměnu v podobě nové trofeje!

Abyste se při vyplňování pořádně zapotili, máte u každé ze stanic možnost volby pouze jednoho seriálu, který vás mrzí ze všech nejvíc! Více možností můžete zaškrtnout pouze u otázky, která stanice byla nejbrutálnější, co se vašich oblíbenců týče, protože při počtech samozřejmě může vzniknout shoda :-)

Takže směle do toho! Výsledky zveřejníme brzy, tak neváhejte a hlasujte co nejdříve! Samozřejmě se nemusíte omezovat pouze na anketu, budeme moc rádi, když nám své názory klidně v širší podobě, než anketa umožňuje, sdělíte v komentářích.

Další díly seriálu

ANKETA: Které zrušení vás nejvíce mrzí? (právě čteš)
Výsledky naší ankety o nejbolestivější ztráty sezóny (29. 5. 2016)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 74 týdny
Mrzí mě The Family :-( S tím jak to skončilo, by si zasloužilo aspoň ještě...
ragelly
před 73 týdny
Anketu brzy uzavřeme, takže kdo ještě nehlasoval, tak to rychle napravte, ať...
kweensey
před 73 týdny
Za me teda Person of Interest, Agent Carter, Limitless a Heroes Reborn..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY