Facebook Twitter E-mail
14. května 2016

Spin-off Blacklistu má zelenou

Stanice NBC právě oznámila objednávku již druhého spin-offu, který obohatí novou sezónu. Po dalším přírůstku do rodiny Chicaga (Chicago Justice) se nyní rozmnožuje i značka The Blacklist.

V nové sezóně se setkáme s dramatem The Blacklist: Redemption. Tom Keen zde spojuje síly se Susan ‚Scottie‘ Hargrave, chytrou ředitelkou tajné zabijácké organizace Grey Matters. Její tým lidí řeší problémy, na které se vláda bojí sáhnout. Jejich vztah je podobný tomu, který si v seriálu The Blacklist vytvořil Red s Elizabeth Keen.

Když Tom pronásleduje Lizina útočníka, přijde na to, SPOILER že Scottie je jeho biologická matka. Zatímco společnými silami bojují proti nebezpečnému světu drsných kriminálníků, Tom začíná svou vlastní tajnou misi, aby se dozvěděl více SPOILER ze své záhadné minulosti.

V hlavních rolích se v novince představí Famke Janssen (Hemlock Grove), Ryan Eggold (Blacklist, The), Edi Gathegi (Proof) a Tawny Cypress (Unforgettable).

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 74 týdny
Luky, teď jsi mě pobavil :DDDD Herečky rodí jako na běžícím páse, co je na...
Alias
před 74 týdny
Pokiaľ sa nič nezmení, seriál by sa mal vrátiť v októbri. Kľudne môžu...
justynajohnson
před 74 týdny
Za zkoušku to rozhodně stojí.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY