Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2012

X Factor se zbavuje svých slabých článků

X Factorský pondělní masakr.. i tak by se dal charakterizovat včerejší večer v USA, nesoucí se ve znamení šoků, o které se postarala stanice FOX a produkční tým pěvecké soutěže X Factor.

Vše začalo v pondělí večer, kdy moderátor X Factoru Steve Jones prostřednictvím svého twitterového účtu oznámil, že se ve druhé sérii nevrátí: ,,Příští rok již X Factor moderovat nebudu, což je škoda, ale nemůžu si na nic stěžovat; výborně jsem se bavil. Hodně štěstí všem v X Factoru."

To byl ale pouze začátek. O dvě hodiny později se na stránkách E!Online objevila informace, že porotkyně Nicole Scherzinger požádala producenty, zda by mohla ze show odejít. A šéf Simon Cowell jí ,,k tomu dal požehnání".

Vedení FOXu již oficiálně potvrdilo oba odchody. Zatím však neprozradilo, kdo odcházející osobnosti nahradí.

Pak ale přišel pro mnohé největší šok. Server Deadline.com informoval o tom, že z X Factoru odchází také porotkyně Paula Abdul. Tuto zprávu nikdo nečekal, protože během první série soutěže Paula vyvázla jen s minimem negativních ohlasů, narozdíl od výše zmíněné Scherzinger a Jonese.

Scherzinger původně měla soutěž moderovat společně s Jonesem a Cheryl Cole byla v porotcovském křesle. I proti velké vlně odporu ze strany fanoušků však Cole byla z X Factoru vyhozena, pravděpodobně kvůli jejímu silnému britskému přízvuku. Nicole poté převzala porotcovskou úlohu a Steve zůstal sám jako moderátor.

První série X Factoru nepředváděla takové výsledky, jaké Cowell a spol. čekali. Ratingový průměr 3.6 a 11 milionů diváků však pro FOX stále znamenaly snadné vítězství nad konkurenčními stanicemi. Soutěž byla po šesti týdnech ve vysílání obnovena pro druhou sérii.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
hodně dávno
Tohle vážně není vůbec možný. Já vím že Nicole nebyla bůhví co za porotce, ale...
ragelly
hodně dávno
??? :D Teď jsem se nějak ztratila :D
harmonica
hodně dávno
Asi komentuje někdo něco co neviděl :D S odchodem nicole, problém nemám....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY