16. 5. 2016

Další Akta X budou přespříští sezónu

Další Akta X budou přespříští sezónu

Během Upfronts zástupci stanice Fox mluvili kromě programu pro následující sezónu také o osudu populárního seriálu The X Files (Akta X). Pro fanoušky máme výborné zprávy: Všichni zúčastnění chtějí a plánují natočit více epizod!

Bylo potvrzeno, že aktuálně probíhají jednání mezi stanicí, tvůrcem i herci. „Už jsme vedli rozhovory s tvůrcem Chrisem Carterem, Davidem Duchovnym a Gillian Anderson, prozradila ředitelka stanice Dana Walden. “Všichni jsou pro, abychom vytvořili další kapitolu."

Aktuálně jsou však všichni roztroušení po světě, kde pracují na aktuálních projektech. Ředitelka dále pokračovala: „Doufáme, že v této sezóně vše zařídíme a v tuto dobu za rok budeme mít, co oficiálně oznámit.“

Bylo potvrzeno, že jednání mezi všemi zahrnovala také diskuzi o tom, kolik nových epizod by mělo vzniknout. „Jednání stále probíhají. Můžu vám jen říct, že bychom rádi vytvořili další epizody a víme, že jak stanice, tak i produkční studio chce víc.“

V závěru bylo potvrzeno, že nová kapitola je prozatím plánována na sezónu 2017/18.

Rozhodnutí o pokračování není překvapivé. Akta X byla druhým nejsledovanějším pořadem na VOD, hned za Empire, a i v televizi si nové díly vedly velmi dobře.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
shakespeare

shakespeare

Tak to uz se tesim. Myslim, ze je potřeba to nejak uzavrit.
před 197 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

No tak super,víc epizod,víc radosti.
před 197 týdny
_karel_

_karel_

Alespoň takových 15-20 kousků, prosím. :D A vzkřísit i Firefly.
před 197 týdny
Další články k tématu