Facebook Twitter E-mail
16. května 2016

Další Akta X budou přespříští sezónu

Během Upfronts zástupci stanice Fox mluvili kromě programu pro následující sezónu také o osudu populárního seriálu The X Files (Akta X). Pro fanoušky máme výborné zprávy: Všichni zúčastnění chtějí a plánují natočit více epizod!

Bylo potvrzeno, že aktuálně probíhají jednání mezi stanicí, tvůrcem i herci. „Už jsme vedli rozhovory s tvůrcem Chrisem Carterem, Davidem Duchovnym a Gillian Anderson, prozradila ředitelka stanice Dana Walden. “Všichni jsou pro, abychom vytvořili další kapitolu."

Aktuálně jsou však všichni roztroušení po světě, kde pracují na aktuálních projektech. Ředitelka dále pokračovala: „Doufáme, že v této sezóně vše zařídíme a v tuto dobu za rok budeme mít, co oficiálně oznámit.“

Bylo potvrzeno, že jednání mezi všemi zahrnovala také diskuzi o tom, kolik nových epizod by mělo vzniknout. „Jednání stále probíhají. Můžu vám jen říct, že bychom rádi vytvořili další epizody a víme, že jak stanice, tak i produkční studio chce víc.“

V závěru bylo potvrzeno, že nová kapitola je prozatím plánována na sezónu 2017/18.

Rozhodnutí o pokračování není překvapivé. Akta X byla druhým nejsledovanějším pořadem na VOD, hned za Empire, a i v televizi si nové díly vedly velmi dobře.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

shakespeare
před 178 týdny
Tak to uz se tesim. Myslim, ze je potřeba to nejak uzavrit.
verunkabrožová
před 178 týdny
No tak super,víc epizod,víc radosti.
_karel_
před 178 týdny
Alespoň takových 15-20 kousků, prosím. :D A vzkřísit i Firefly.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY