Facebook Twitter E-mail
18. května 2016

CBS objednává spin-off The Good Wife

Dobrá manželka se v letošní sezóně rozloučila, její odkaz však žije dál. Stanice CBS dnes během své prezentace na Upfronts oznámila seriálovou objednávku spin-offu slavného právnického veterána.

Seriál nepoběží přímo na CBS, ale na SVOD platformě CBS All Access. Pro streamovací službu půjde o druhý seriál. Již dříve bylo oznámeno, že se zde bude v lednu 2017 vysílat reboot slavného Star Treku.

V hlavní roli se objeví Christine Baranski, která si zopakuje roli špičkové právničky Diane Lockhart. Zdárně jí bude sekundovat Cush Jumbo, která se do myslí fanoušků zapsala v sedmé sérii jako Lucca. Podle dostupných informací se k nim přidají také další herci z původního seriálu.

Tvůrci Manželky, Robert a Michelle Kingovi, zde budou výkonnými producenti. Také se budou podílet na scénáři, kde k sobě přiberou dalšího spolupracovníka.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

modroocka
před 156 týdny
Tak to mi udělali radost! :)
verunkabrožová
před 156 týdny
Ano,ano,ano :) :)
La.Volpe
před 127 týdny
Spin-off má název The Good Fight. Premiéra: 19. 2. 2017

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY