Facebook Twitter E-mail
19. května 2016

The Vampire Diaries ani The Originals se zatím neloučí

Samozřejmou otázkou byl během CW Upfronts dotaz, jak to doopravdy vypadá s koncem The Vampire Diaries. Ian Somerhalder před časem uvedl, že nadcházející série je poslední, po několika dnech však svůj výrok stáhnul a uvedl, že ho celý svět jen špatně pochopil (nenápadné plácnutí přes prsty…).

Ředitel stanice Mark Pedowitz opět uvedl, že rozhodnutí o konci Deníků doposud nepadlo. Naopak k tomu dále dodal, že je jeho „snem, aby seriál pokračoval ještě mnoho dalších sezón“.

Kromě Deníků podle ředitelových slov zatím není zpečetěn ani osud The Originals, seriálu, který v nové sezóně bude v podzimním schématu poprvé chybět. „Máme velmi silný program, ale seriálu pořád hodně věříme. Máme jen deset hodin. Rozhodli jsme se tedy seriál pozdržet a ještě více tak posílit náš program v midseason.“

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

macik.l
před 78 týdny
Yes :D Mě to pořád baví. Pokud bude Steroline v další seriích, tak já se...
angel216
před 78 týdny
Na TVD jsem přestala koukat u páté sérii. Už to nebylo ono a podle mě to...
Aldyska
před 77 týdny
Väčšina píše ako ich TVD prestalo baviť. Ja som sa pomerne nudila tiež, hlavne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY