Facebook Twitter E-mail
25. května 2016

Trailery na novinky NBC 2016/2017

Je to tu! Dlouho očekávané trailery na podzimní novinky. A co víc, rozpitvali jsme je pro vás na jednotlivé snímky a pěkně jsme jim to dali vyžrat. Startuje nová tipovačka KDO PŘEŽIJE a my odhalili naše první tipy!

Tipněte si kdo přežije

V první tipovačce hrálo téměř 400 lidí, druhý rok 1120, třetí rok 1700 a letos téměř 2500! Jako vždy, ani letos nikdo netrefil vše.

Pokud vám bylo loni líto, že jste prospali start, tak letos máte šanci tuto osudovou chybu napravit.

Tipněte si KDO PŘEŽIJE a ukažte, že máte lepší odhad než SerialZone a vaši soupeři…

Jít na tipovačku →

Upfronts za námi a na nás tu čeká spousta trailerů. Stejně jako v minulých letech, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se v minulých kolech zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Na vyhodnocení budeme muset kvůli novince Uncle Buck čekat pravděpodobně celé léto, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudů nadcházejících novinek.

Doufejme, že tímto velkým kláním, kterým tipovačka bezesporu je, opět zpestříme někdy bolestivé rušení seriálů. Pravidla zůstávají stejná jako v minulých letech, ale to už se dočtete přímo na stránkách tipovačky. Po uzavření (na konci léta) opět zveřejníme tipy všech týmů + vaše zprůměrované tipy, jako hlas lidu. Uvidíme, kdo letos svoji křišťálovou kouli vyleštil nejlépe.

Naše tipy na stanici Nbc najdete v tomto článku. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme – stejně jako vy – párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

ragelly

ragelly: Tohle vypadá skvěle, asi nejlepší trailer na komedii pro novou sezónu. Kombinace Verči a DBho funguje, hlavně Kristen je výborná jak v nebi, tak i ve flashbacích. Trailer je plný vtipů, dokonce ani nejsou trapné, ale opravdu se pobavíte. Jestli ani tohle Amíky nezaujme, tak už opravdu nevím, co by od vtipné a pohodové komedie vlastně chtěli.

Tip: Budu optimisticky tipovat prodloužení, protože nejlepší nová komedie si to zaslouží už jen z principu.

Fruiko

Fruiko: Vidím nápad. Já vidím čerstvý svěží nápad. No a pak uteklo prvních 15 vteřin a moje nadšení vyprchalo. Protože, když už se objeví nějaký dobrý a originální nápad, tak je ho potřeba co nejrychleji zadupat do země nějakými tuctovými klišé, nebo by jsme z něj mohli mít dorý seriál.

Tip: Zruší.

Seraphine313

Seraphine313: Proč všechny trailery NBC vypadají jako trailery na film a ne jako trailery na seriál? Tohle vypadá sakra dobře a i vtipně – a v Americe to budou milovat, je to od tvůrce Parks and Recreation. Strašně se mi líbí dvě věci – jak se vyrovnali se sprostými slovy a dokázali je procpat i na komerční televizi (Bull Shirt by se mělo co nejdřív dostat do britského slovníku), druhá je celkový koncept nebe. Není to sice nové, ale je to zábavné. Na druhou stranu si opravdu nedokážu představit, co by se mohlo dít těch 22 dílů do konce sezóny, nedej bože třeba za tři roky.

Tip: Těžko říct. Předskokan Superstore to nebude mít lehké, na druhou stranu to za sebou má silné Chicago Med. Proti The Good Place jede jediná komedie, The Great Indoors, ale naboostovaná Big Bangem. Osobně bych to viděl na nějakých rating 1.2 a prodloužení pro druhou sezónu, ve které ale skončí.

ragelly

ragelly:Říkejte si, co chcete, ale tohle bude prostě moje nová srdcovka. Vypadá to na skvělou dojemnou romantiku, líbí se mi všechny postavy a jsem si jistá, že s nimi budu brečet, smát se a prožívat každý okamžik s maximálním zaujetím. Tohle je seriál pro mě.

Tip: Věřím, že to lidi zaujme, navíc slot po Voicu taky značí úspěch, takže prodloužení.

Fruiko

Fruiko: Tohle vypadá tak nudně. Uspavající hudba, to je podtrhuje. Možná by se to mohlo hodit před spaním místo ukolébavky, ale jinak to nemá na tomhle světě své místo.

Tip: Zruší.

Seraphine313

Seraphine313: Mám s tímhle seriálem trochu problém… až moc hraje na city. A mixuje do sebe spoustu jiných seriálů. Mixuje to dohromady Life in Pieces, Mike & Molly, Parenthood a vypadá víc jako film než jako seriál. A to je dobře, NBC teď potřebuje aspoň jednu novou dobrou komedii nebo dramedy, aby si vůbec udržela komediální žánr. Samotný Superstore ji nezachrání.

Tip: Seriál pro mě to není, ale podle mě se najde spousta lidí, pro které to seriál bude. Úterní epky The Voice sice mají menší sledovanost než pondělní, ale pořád jsou ratingově silné. Podle mě si to druhou řadu vydobude.

ragelly

ragelly: Asi všemu cestování časem dám šanci. Každá tato novinka má něco do sebe. Pravděpodobně kdyby se všechny spojily v jednu, tak z toho vznikne ten pravý cestovatelský seriál, který by k obrazovkám přilákal spoustu lidí. Těžko říct, jestli to ale bude stačit v té podobě, v jaké to aktuálně je. Slot po Voicu značí úspěch, ale v midseason bude Timeless vystřídán, takže pokud se nedočká prodloužení do té doby, jeho šance se automaticky snižují.

Tip: Pořád jsem optimistická a věřím, že Voice tomu druhou řadu zaručí.

Fruiko

Fruiko: Další kriminálka s přívlastkem (jako, že detektiv potřebuje nějaký ocásek, většinou děsně našprtaný v nějakém oboru) a další cestování s časem zabalené v jednom balíčku. Lidi tenhle typ kriminálek mají rádi, ale musíte jim dát dvojici se správnou chemií. A tady se mi zrovna nezdá, že by to mohlo fungovat. Navíc i téma vypadá odflákle a tak si myslím, že časocestování na konkurenčních stanicích má větší šanci.

Tip: Zruší.

Seraphine313

Seraphine313: Řekněme, že něco takového jsem čekal od Legends of Tomorrow (které mne mimochodem docela zklamaly). Z hlediska cestování v čase je Timeless v podstatě klasická adaptace H. G. Wellse, příběhově to vypadá na case-of-the-week honbu americkou historií.

Což mi vůbec, ale vůbec nevadí. Ono to totiž vypadá, že si tvůrci dali na historických reáliích hodně záležet. Jediné, co mi vlastně na seriálu vadí, je jeho příšerný plakát. A jedna maličkost – ta časocestovatelská loď vypadá jako logo CBS.

Tip: Timeslot po The Voice? Co víc by si seriál na NBC mohl přát? A tohle vypadá dost dobře na to, aby to zklamalo. Prodloužení.

ragelly

ragelly: Škoda, tohle mě nezaujalo. Podle popisu jsem se na novou verzi Čaroděje ze země Oz těšila, fotky vypadaly skvěle, ale trailer ukázal, že to nebude můj šálek kávy. Chtěla jsem to trošku pohádkovější a odlehčenější, toto vypadá jako Of Kings and Prophets se špetkou magie.

Tip: Zruší, je to minisérie.

Fruiko

Fruiko: Nic úchvatného, proto se ani není potřeba moc divit, proč se to pořád dokola odkládá a ne a ne se to dostat na obrazovky. Protože i vedení stanice má dost rozumu na to, aby v tom poznalo evidentní propadák. Otázka je, proč to už dávno neodpískali celé. Asi v tom už utopili kvanta peněz a teď se snaží zachránit, co se dá.

Tip: Zruší.

Seraphine313

Seraphine313: Bohužel tohle je přesně typ seriálů, který je jasně zrušený už před odvysíláním premiéry. Má všechny indicie – je to kostýmové drama (ta posledních pár let moc netáhnout), je to fantasy (na Velké pětce se tomuto žánru extrémně nedaří a netočí se), je to adaptace sto let starého materiálu, který byl už mnohokrát adaptován, několikrát byl projekt odložen a znovu objednán, což zrovna neprospívá PR a kladnému přijetí, vypadá to příliš draze na to, aby se to zaplatilo i z horší sledovanosti…

Tip: Letos si snad nejsem jistější zrušením ničeho jiného. NBC to potupně odvysílá a pak na to zapomene. Adaptace pohádek už prostě netáhnou.

Jak to vypadá celkově

 
ragelly
Fruiko
Seraphine313
Výsledek
Emerald City
The Good Place
This is us
Timeless
Celkem
3 prošly
1 neprošel

Z 4 novinek předpovídáme úspěch u 3, což je nejlepší výsledek ze všech stanic. Jednotní jsme zůstali pouze u jedné novinky, což je stejný výsledek jako loni.

Fruiko hraje na jistotu a krutě ruší všechny seriály. Naopak ragelly se Seraphinem313 shodně předpovídají obnovení 3 seriálům.

Loni jsme v tipovačce NBC uhodli 8 z 10 seriálů. Letos doufáme v podobný výsledek.

Jít na tipovačku →


Jak se vám líbí trailery? Souhlasíte s našimi tipy? A už máte odtipováno?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 72 týdny
Zaujalo mě jen Timeless, ale i to mi nepřijde jako něco úplně nového :/
Motna
před 71 týdny
The Blacklist: Retribution nejspíš přežije aspoň sezónu, když se jedná...
ševča
před 69 týdny
The Good Place - vypadá to dobře. Po tom hrzoném zklamání s ABC jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY