Facebook Twitter E-mail
25. května 2016

Herci z Galavanta natočili pro fanoušky nové video

Květen je každý rok charakteristický neúnavnými snahami fanoušků, kteří podepisují jednu petici za druhou a snaží se zachránit svůj čerstvě zrušený seriálový klenot.

Jinak tomu není ani u Galavanta. Hudební parodická komedie běžela poslední dvě sezóny na ABC, kvůli nízké sledovanosti však patří k celé řadě dalších obětí, které dostaly stopku a v nové sezóně se již nevrátí.

Fanoušci začali brát internet útokem s hashtagem #MoreGalavant a peticí na záchranu seriálu. Kampaň nabrala takových rozměrů, že si jí všimli dokonce i sami herci a tvůrci seriálu.

Vzniklo tak nové video plné známých tváří i hostujících hvězd. Všichni přítomní děkují fanouškům za neustávající zájem a na pozadí nového hitu Justina Timberlakea Can't Stop the Feeling nám ukazují, že i oni sami by rádi v natáčení pokračovali.

Video začíná vzkazem samotného krála Richarda, který spouští děkovačku slovy: „Hřeje mě to na srdcovkách mého srdíčka, když vidím, co všechno děláte pro záchranu našeho milovaného seriálu.“

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 72 týdny
;-)
mayas
před 72 týdny
je to super :D jenom je mi líto, že se nepřidal Joshua(Galavant)...jinak je to...
martinol
před 72 týdny
#threeseasonsandamovie

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY