Facebook Twitter E-mail
27. května 2016

Inspektor Barnaby bude mít novou posilu

Hlavní postava seriálu Vraždy v Midsomeru, inspektor John Barnaby, se bude muset znovu snažit o souznění s novým kolegou. Na nadcházející sérii se od konce dubna pracuje.

Neil Dodgeon, který ztvárňuje hlavní postavu inspektora Barnabyho, natáčí se svým týmem nových šest hodinových epizod. Seriál je velmi úspěšný a vysílá ho již 18 let stanice ITV.

Nový vyšetřovatel se bude jmenovat Jamie Winter a ztvární ho Nick Hendrix, známý svými rolemi v seriálech Marcella a The Crown. Spolu s Barnabym budou bojovat se zločiny, o kterých v Midsomeru není nouze. Dalších epizod se diváci dočkají v roce 2017 a své role si zopakují Manjinder Virk jako patoložka Kam Karimore a Fiona Dolman jako Sarah Barnaby. Děj se bude soustředit do opuštěné vesnice, která je spojena se spoustou tajemství, sousedských hlídek a kuriozit spojených se sportovním festivalem.

Producentka Jo Wright prohlásila: „Náš celý tým je velmi nadšený z toho, že může pracovat na nových epizodách Vražd v Midsomeru a také, že můžeme náš tým rozšířit o nováčka a talentovaného herce Nicka Hendrixe. Jsme si jistí, že bude velmi nápomocný a s Barnabym budou silná dvojka.“

Nick Hendrix o své postavě řekl: „Jsem naprosto šťastný, že jsem dostal možnost zahrát si s Neilem. Je to pro mne pocta být součástí takto úspěšného dramatu, který je divácky velmi oblíbený, a já se budu snažit, abych byl pro tým přínosem.“

Poslední série, která letos byla odvysílána, si udržela silných 6,4 milionu diváků. Je to nejvíc od roku 2009. Seriál vysílán ve více než 220 zemích a nejvíce je sledován v Německu, Dánsku, Švédsku a Francii.


Koukáte se na Vraždy v Midsomeru i po 18 letech? Jste rádi za novou tvář?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

shakespeare
před 73 týdny
Skoda, ale ten novy mi nevadi. Vybrali docela dobre, tak uvidime jak to zvladne.
kacka.irena
před 73 týdny
Tahle pozice je snad prokletější než celé hrabství
justynajohnson
před 73 týdny
No tak snad vyberou dobře :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY