Facebook Twitter E-mail
28. května 2016

Franka Potente se podívá do Dark Matter

Herečka Franka Potente se přidává k hereckému týmu druhé řady ve vedlejší roli. Seriál vytvořen scenáristy Josephem Malozzi a Paulem Mullie se točí kolem šesti lidí, kteří se probudili na vesmírné lodi s naprosto vymazanou pamětí. Nevědí, kdo jsou, ani to, jak se dostali, kam se dostali.

Potente bude hrát velitelku Shaddickovou, vedoucí galaktické mise oddělení vážných zločinů. Je vyrovnaná, vypočítavá a odhodlaná dokázat ostatním členům mise, že jsou součástí zničení planety Iriden 3.

Připojí se k hercům Marcu Bendavidovi, Melisse O´Neilov, Anthonymu Lemkemu, Alexu Mallarimu Jr., Jodelle Ferland, Rogeru Crossovi a Zoie Palmer. Z dřívějších zpráv je známo, že Melanie Liburd a Shaun Sipos se také připojili k druhé řadě jako hlavní postavy.

Potente získala roli v očekávaném druhém dílu filmu The Conjuring, kde exceluje Vera Farmiga a Patrick Wilson. Premiéra bude letos 9. června. Dále se objeví v minisérii TabooTomem Hardym.


Znáte herečku Franke Potente? Co říkáte na její další získané role?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

A.R.G.U.S.
před 81 týdny
Už aby začala 2. série, nemůžu se dočkat!
Vachisek
před 81 týdny
Snad to nebude takové béčko jako první série a trošku to nakopnou.
justynajohnson
před 81 týdny
Paráda,už by to mohlo začít,je to dlouhé čekání.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY