Facebook Twitter E-mail
29. května 2016

Vůdce templářů v seriálu Knightfall odhalen

Hlavní hvězdou chystaného seriálu stanice History s názvem Knightfall bude Tom Cullen.

Půjde o mysteriózní seriál vycházející z reálných příběhů o rytířích templářích, elitních bojovnících při křížových výpravách. Cullen (Downton Abbey, World Without End) byl obsazen do hlavní role vysloužilého válečníka z křížových výprav Landryho, který se stává vůdcem templářů. Jeho úkolem je získat nejcennější křesťanskou relikvii, svatý grál. Je to bojovník pozoruhodných schopností, statečný až na hranici lehkovážnosti. Neúspěch ve Svaté zemi silně otřese jeho vírou v Boha. Po letech truchlení nad ztrátou svatého grálu začne Landry znovu doufat v jeho znovunalezení, když se objeví zprávy o jeho existenci. Stane se vůdcem templářů na cestě záhady, víry a krveprolití, aby artefakt získal.

První série by měla mít 10 epizod. Nové drama chytá výkonný producent Jeremy Renner.


Jak na vás zatím seriál působí? Myslíte, že se seriál Knightfall zařadí po bok seriálu Vikings, který se rovněž vysílá na stanici History?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

shakespeare
před 77 týdny
Vypada to moc dobre. Uz se tesim.
Pipa22
před 77 týdny
uvidim, dam sanci ...
Vachisek
před 77 týdny
Assasin Creed naopak :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY