Facebook Twitter E-mail
30. května 2016

Homeland a návraty v šesté sérii

Nová série seriálu Homeland (Ve jménu vlasti) se chystá na začátek října, ale už teď se můžete těšit na návrat jedné z hlavních postav. Které? To se dozvíte čtením následujících řádků. Pozor, následující článek obsahuje spoilery. Pokud se nechcete o šesté sérii nic dozvědět, dál nepokračujte.

Fanoušci dvojice Carrie Mathisonová a Peter Quinn si mohou oddychnout. Představitel Quinna, Rupert Friend, by se měl v chystané šesté sérii vrátit na plný úvazek. Na konci páté řady byl jeho osud nejistý, dalo se však odtušit, že se s ním v příští sérii už nesetkáme. Tento týden ale showrunner seriálu Alex Gansa potvrdil, že se jeho postava vrátí. I když už to možná nebude ten samý Quinn, kterého známe a kterého jsme si oblíbili.

„Doufám, že rád jí přes hadičku,“ zažertoval Friend. Gansa dodal: „To, jak se tento rok postava Petera Quinna změní, fanoušky překvapí, a možná to bude jinak, než čekáte.“

Dopis, který Peter poslal Carrie na konci páté série, bude odeslán, slibuje Gansa. „Quinn opravdu vložil svůj život do jejích rukou a my uvidíme její rozhodnutí, které bude mít následky jak pro ni, tak i pro Quinna.“ Peter Quinn nebude jediný, kdo se nečekaně vrátí. Dalšími postavami, které se mohou objevit na scéně, jsou Jessica Brodyová (Morena Baccarinová) a její dcera Dana (Morgan Saylorová).

„Rozhodně se objeví postavy z minulých sérií. Jestli to bude rodina Brodyová, neřeknu, ale vrátíme se zpátky do Spojených států,“ naznačuje Gansa. „Carrie bude poprvé zpátky v zemi po dlouhé době, naváže na některé vztahy a bude žít nový život, takže uvidíme některé známé tváře.“

Přestože návrat některých postav bude možná zcela nečekaný, Homeland se vrátí zcela očekávaně na stanici Showtime 2. října.


Překvapila vás zpráva o návratu Petera Quinna? Nebo jste to tak nějak čekali? Co myslíte, jaká je šance, že se objeví i Nicholas Brody?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY