Facebook Twitter E-mail
30. května 2016

Tyrant: Chris Noth bude Barryho novým sokem

Herec Chris Noth rozšíří řady třetí série dramatu stanice FX, Tyrant.

Noth si zahraje roli generála Williama Cogswella, Američana, který byl odvolán z jednotky Abbudin. Nyní se vrací zpět do své rodné země, kde Bassam „Barry“ Al-Fayeed, kterého hraje Adam Rayner, usiluje o velicí pozici. Cogswell se stává jeho největším sokem, přičemž je ochoten nabídnout svou pomoc místním obyvatelům. Hrdina se bude snažit o to, aby se co nejrychleji dostal do vedení. S tím je velmi silně spojen románek s Leilou (Moran Atis), který se oba snaží co nejdéle skrývat před veřejností ve snaze oddálit potíže spojené s jeho vyzrazením.

Noth se blýsknul svou rolí v dramatu The Good Wife, které bylo letos na jaře ukončeno po sedmi sériích. Dále je velmi známý svou rolí detektiva Mika Logana v kriminálkách Law and Order a Law & Order: Criminal Intent. Jednou z jeho prvních rolí, která mu dopomohla ke slávě, byl pan Božský v ikonickém komediálním seriálu Sex and the City.

Nové řady dramatu Tyrant se dočkáme na stanici FX již 6. července.


Koukáte na Tyrant? Znáte Chrise Notha v některé z jeho zajímavých rolí?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 93 týdny
Už je červenec?Už je červenec?Se těším :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY