Facebook Twitter E-mail
31. května 2016

Spin-off Young & Hungry nabírá obrysy

Herec Steve Talley, známý svou rolí v Pretty Little Liars, byl obsazen jako hlavní postava v připravovaném spin-offu Young & Hungry. Objeví se zde po boku Ashley Tisdale a Aimee Carrero.

Novinka prozatím nese pracovní název Young & Sofia a poprvé se divákům ukáže v osmé epizodě čtvrté sezóny Young & Hungry. Další tváří, která se možná objeví v hlavní roli, bude herec Ryan Pinkston, který si nedávno zahrál s Ashley Tisdale v seriálu Clipped od stanice TBS.

V Young & Sofia si Carrero zopakuje svou roli Sofie Rodriguez, nadané bankéřky a nejlepší kamarádky a spolubydlící Gabi, kterou v původním seriálu hraje Emily Osment. Děj se bude točit okolo Sofie, která dostala práci v bankovní sféře pracující pro velmi náročnou šéfkuLogan Rawlings v Click'd Media.

Talley ztvární roli Kendricka, velmi atraktivního žurnalisty, který také pracuje v Click'd Media, kam se dostal z The New York Times, odkud ho Sofie přetáhla na svou stranu. Pinkston bude hrát Lea, nejistého, ale zároveň energického člověka. V Click'd Media pracuje na postu kulturního šéfredaktora. S Kendrickem se bude poměřovat, kdo je úspěšnější.


Koukáte na Young & Hungry? Co si myslíte o připravovaném spin-offu? Znáte nové tváře, které rozšíří spin-off původního seriálu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aldyska
před 72 týdny
Tak mne osobne Lil So So občas pekné lezie na nervy, takže by som to asi...
nina100
před 59 týdny
divný popis.... Sofia predsa nepracuje v Clikd v bankovej sféere,ale...
ševča
před 12 týdny
Tenhle spin-off neměli moc dobře vymyšlený. Sofia se kvůli téhle práci...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY