Facebook Twitter E-mail
1. června 2016

The Missing: David Morrissey a Keeley Hawes v druhé sérii

Hvězda ze seriálu The Walking Dead, David Morrissey, a Keeley HawesThe Casual Vacancy se přidávají k hereckému obsazení druhé série antologie The Missing.

Morrissey a Hawes ztvární manželský pár; jejich dcera Alice se ztratila v roce 2003. O 11 let později se jedna britská dívka (Abigail Hardingham) prochází po ulici v Německu a náhle zkolabuje. To, že se po tak dlouhé době Alice našla, všechny velmi ohromí. Za uplynulou dobu se toho hodně změnilo, a tak bude všem chvíli trvat, než se jejich život vrátí do starých kolejí. Děj se bude zaměřovat na to, když dlouho ztracené dítě přijde zpět domů, a co to vyvolá nejen v rodičích, ale i u přátel a lidí v blízkém okolí.

Krom tří zmíněných herců se v nových rolích vrátí Roger Allam, Laura Fraser, Anastasia Hille, Lia Williams, Abigail Hardingham, Jake Davies a Florian Bartholomai.

Stanice Starz seriál prodloužila pro novou sérii v roce 2014, a tak se od té doby nových informací dostalo veřejnosti mnoho. Tým tvůrců zůstává ve stejném složení, a to Harry Williams, Jack Williams a Ben Chanan, kteří právě natáčejí 8 nových epizod.


Líbila se Vám první řada The Missing? Co říkáte na nové obsazení? A dáte šanci dalším dílům?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 77 týdny
Tihle dva manželé?No,na tu představu si budu muset zvyknout,dohromady mi spolu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY