Facebook Twitter E-mail
1. června 2016

Scream představuje nové tváře i aftershow

Druhá série loňského hororového hitu Scream začala. Seriál je založený na velmi známých několika pokračováních filmu Vřískot. Tvůrci v následující sérii povýšili hned dvě herecká jména na post hlavních postav a přizvali další čtyři nové herce.

Mezi hlavní postavy se řadí Kiana Lede jako Zoe, středoškolačka na místní škole, a Santiago Segura v roli Gustava Acosty, který je outsiderem, má zálibu v umění, komiksech a zajímá se o sériové vrahy.

Scream vzniká pod taktovkou Michaela Ganse a Richarda Registera, kteří obohatili novou řadu o další čerstvé tváře. Jsou jimi Anthony Ruivivar jako šerif Michael Acosta, který se vrací do svého rodného města, dále Austin Highsmith v roli Karen Lang, školní psycholožky s vysokým sebevědomím. Třetí tvář patří Seanu Grandillovi, který se objeví v roli Eliho, bratrance Kierana. Poslední novou postavou je Katrina Logue jako Tina Hudson.

Kromě samotného seriálu stanice MTV přišla s nápadem vytvoření aftershow, kterou moderuje Jeffery Selfem. Show nese název Scream After Dark! a ponese se v podobném duchu jako jiné seriálové aftershow, například Talking Dead. Své aftershow mají například také Game of Thrones od HBO, Orphan Black od BBC America.


Zalíbil se vám seriál Scream? Co říkáte na příliv nových tváří?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 72 týdny
Těším se těším...nemohl jsem se dočkat a teď si jdu vychutnat první díl nové...
Caroline115
před 72 týdny
Juchůůů, díky za zprávu o Scream :-) Jinak ok, jsou tam nový lidi, ale asi...
justynajohnson
před 71 týdny
To je báječná zpráva,těším se.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY