Facebook Twitter E-mail
31. května 2016

HBO představí Pustinu, plánuje nabitý podzim

Česká odnož značky HBO se chystá diváky seznámit se svým nejnovějším počinem. Po úspěchu minisérie Hořící keř a dramatu Mamon se nyní představuje minisérie Pustina.

Exkluzivní světová premiéra novinky z produkce HBO Europe proběhne již 5. července, kdy se budou první dvě epizody promítat v rámci letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Celé série se pak fanoušci dočkají na podzim, kdy se drama vzniklé spoluprací Ivana Zachariáše a Alice Nellis objeví přímo na HBO. Pustina však není jediným seriálem, na který se příznivci stanice můžou na podzim těšit.

Ruku v ruce s americkou premiérou se na HBO představí tři zahraniční novinky, které na televizní obrazovky vrátí ostřílené hvězdy. Sarah Jessica Parker zde našla před lety úspěch jako novinářka Carrie v Sex And The City. Nyní se vrací s komediální novinkou Divorce. Ztvární Frances, ženu, jež náhle přehodnotí svůj život i své manželství a postupně začíná zjišťovat, že opustit minulost a začít nový život je těžší, než si původně myslela.

Pravděpodobně jednou z nejočekávanějších novinek letošního roku je drama Westworld. Jde o temnou odyseou, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Westworld nám představí svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať ušlechtilou či zvrhlou. V příbězích, kde se kříží blízká budoucnost s minulostí, a dá se v ní dle představivosti manipulovat. Seriál kromě lákavé premisy zaujme i svým hvězdným obsazením, kterému vévodí Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood.

V komedialním seriálu Insecure, který se skládá z osmi půlhodinových epizod, hrají Issa Rae, Yvonne Orji, Jay Ellis a Lisa Joyce. Insecure vypráví o přátelství dvou černošek a jejich nepříjemných zážitcích i pikantních strastech.


Těšíte se na nový český počin Pustina? Nebo dáte na podzim na HBO šanci spíše americkým novinkám?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Biskin
před 77 týdny
Na začátku článku byl asi myšlen spíš Mamon, ne?
ragelly
před 77 týdny
Samozřejmě :D
justynajohnson
před 77 týdny
Pustina vypadá zajímavě :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY