31. 5. 2016

Seriálové osudy: Transparent

Seriálové osudy: Transparent

Transparent se jen tak loučit nebude. Seriál, který v posledních letech hraje výraznou roli při udílení televizních cen Emmy a Zlatý glóbus, byl streamovací službou Amazon prodloužen pro čtvrtou sérii. Oznámení přichází ještě před startem třetí řady, která se má na Amazonu začít streamovat na podzim.

„I s růstem kvality televizní produkce Transparent nadále vyčnívá svou hlubokou propracovaností postav, zajímavým vyprávěním a tvůrčími riskantními kroky,“ uvedl Joe Lewis, ředitel půlhodinových programů na Amazon Studios. „Jsme vděční, že naši diváci přijali rodinu Pfeffermanů tak nadšeně, a že jim tím pádem můžeme přinést další kapitolu z života členů rodiny.“

Seriál je půlhodinovou sondou do světa rodiny, vlastní identity, pohlaví a lásky. Když se Maura opětovně představí své rodině, je to ten hybný moment, kdy konečně začnou na povrch vyplouvat tajemství všech ostatních členů.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
ragelly

ragelly

Očividně další z těch, které svět miluje a u nás ho nikdo nezná :)
před 219 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Tak toto je paráda,vědí co prodloužit :) Alespoň většinou :)
před 219 týdny
Další články k tématu