Facebook Twitter E-mail
15. listopadu 2008

Chirurgové a Zoufalky na DVD v češtině

Oba nyní začínají vycházet v kompletních baleních na DVD s českým dabingem a oba na DVD odstartují svými třetími řadami.

Seriály Chirurgové i Zoufalé manželky se vedle velké popularity u diváků mohou chlubit i uznáním kritiků. Oba seriály získaly množství ocenění, mezi nimiž nechybí ani prestižní ceny Emmy či Zlaté Glóby. Oba na DVD doprovodí řada exklusivních bonusových materiálů. Seriál Chirurgové uvede na DVD také druhou řadu.

Chirurgové – 2. řada 8-diskové vydání kompletní druhé série seriálu s českým dabingem a s pěti hodinami bonusových materiálů

Chirurgové – 3. řada 7-disková kompletní třetí série seriálu s českým dabingem plná doplňujících bonusů

Zoufalé manželky – 3. řada 6-disková edice třetí řady Zoufalek, která letos běžela na českých televizích, s pohledem do zákulisí

Distributor k DVD edici seriálů

"*Vydávání seriálových hitů na DVD v České republice nám komplikuje koordinace celého středo- či východo- evropského teritoria ve vydání a především přítomnost českého dabingu, který považujeme za nezbytný. Během výroby DVD s prvními sériemi u nás tyto seriály ještě nebyly a český dabing neexistoval, během výroby DVD s druhými sériemi nebyl v České republice distributor pro DVD studia Disney, což sehrálo roli při rozhodování o české lokalizaci disku.

Do konce letošního roku vyjde na DVD i s českým dabingem seriál Chirurgové druhá a aktuálně skončená třetí řada a seriál Zoufalé manželky aktuálně skončená třetí řada. Reedice první, respektive první a druhé řady, s českou podporou bychom rádi vydali na jaře příštího roku spolu se čtvrtými sériemi.

Pokud vše dobře dopadne, do konce druhého čtvrtletí 2009 by mohly být na DVD vydány Chirurgové první až čtvrtá řada i Zoufalé manželky první až čtvrtá řada,*" říká k vydávání oblíbených seriálů na DVD Martin Kopecký, manažer společnosti FHE Czech, která v České republice vydává a distribuuje filmy Walt Disney Studio Home Entertainment.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Press
Redakční účet sloužící k publikování různých tiskových zpráv.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
hodně dávno
V češtině to nebude tak starý... Půl roku maximálně rok.
xxmartinxx
hodně dávno
No jo. Tak s dabingem sem to nepočítal, protože na to s dabingem...
TSZZ
hodně dávno
Já to právě už mažu rovnou po shlédnutí, dřív jsem si všechno archivoval na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY