Facebook Twitter E-mail
3. února 2012

NBC hýbe svým vysílacím programem

Stanice letošní sezónu zažívá krušné chvíle. Celkově jí sledovanost oproti loňsku klesla prudce dolů, a to nejen u novinek, ale i u stálých seriálů.

Po časně zrušených The Playboy Club, Free Agents a Prime Suspect a po fanoušky oplakávaném ukončení Chucka je tu další oběť. NBC dnes oznámila, že s okamžitou platností přesouvá nové drama The Firm ze čtvrtka na sobotu. V sobotních večerech seriál dojede zbylé episody a můžeme se s ním rozloučit.

Uvolněný slot (čtvrtek od deseti hodin večer) zaujme od 1. března dlouho očekávané nadpřirozené drama Awake. Do té doby budou v tomto čase běžet opakování seriálu Grimm.

NBC pravděpodobně jedná na základě nejnovějších ratingů. Včerejší episodu The Firm sledovaly méně než tři miliony diváků, rating v klíčové skupině 18–49 dosáhl pouze 0.8 – což je, pro představu, průměrné číslo pro seriály nejmenší stanice CW.

Včerejší noc na NBC nebyla krušná pouze pro The Firm. 30 Rock dosáhl pouze na rating 1.3, který pro něj znamená nejhorší výsledek v celé historii seriálu. Stejně tak The Office s ratingem 2.7 zaznamenala nejnižší sledovanost za dobu, kdy se seriál vysílá v tomto čtvrtečním timeslotu (posledních šest a půl let).

Jste překvapení? Zklamaní? Baví vás The Firm nebo i jiné potápějící se seriály od NBC? Hit the comments!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
hodně dávno
:D Dobrý :D Ale tak něco si musí nechat, The Office zůstane, The Voice a...
Piťák
hodně dávno
Skoda ze byl zrusen Playboy club :/ serial se nestihl ani rozjet a uz skoncil....
Treatys
hodně dávno
Nedivím se, že šla sledovanost dolu. Vezmu-li v úvahu, že největším...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY