3. 2. 2012

NBC hýbe svým vysílacím programem

NBC hýbe svým vysílacím programem

Stanice letošní sezónu zažívá krušné chvíle. Celkově jí sledovanost oproti loňsku klesla prudce dolů, a to nejen u novinek, ale i u stálých seriálů.

Po časně zrušených The Playboy Club, Free Agents a Prime Suspect a po fanoušky oplakávaném ukončení Chucka je tu další oběť. NBC dnes oznámila, že s okamžitou platností přesouvá nové drama The Firm ze čtvrtka na sobotu. V sobotních večerech seriál dojede zbylé episody a můžeme se s ním rozloučit.

Uvolněný slot (čtvrtek od deseti hodin večer) zaujme od 1. března dlouho očekávané nadpřirozené drama Awake. Do té doby budou v tomto čase běžet opakování seriálu Grimm.

NBC pravděpodobně jedná na základě nejnovějších ratingů. Včerejší episodu The Firm sledovaly méně než tři miliony diváků, rating v klíčové skupině 18–49 dosáhl pouze 0.8 – což je, pro představu, průměrné číslo pro seriály nejmenší stanice CW.

Včerejší noc na NBC nebyla krušná pouze pro The Firm. 30 Rock dosáhl pouze na rating 1.3, který pro něj znamená nejhorší výsledek v celé historii seriálu. Stejně tak The Office s ratingem 2.7 zaznamenala nejnižší sledovanost za dobu, kdy se seriál vysílá v tomto čtvrtečním timeslotu (posledních šest a půl let).

Jste překvapení? Zklamaní? Baví vás The Firm nebo i jiné potápějící se seriály od NBC? Hit the comments!

Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
ragelly

ragelly

:D Dobrý :D Ale tak něco si musí nechat, The Office zůstane, The Voice a The Biggest Loser taky.. jinak...
hodně dávno
Piťák

Piťák

Skoda ze byl zrusen Playboy club :/ serial se nestihl ani rozjet a uz skoncil. Pritom se vysila mnohem...
hodně dávno
Treatys

Treatys

Nedivím se, že šla sledovanost dolu. Vezmu-li v úvahu, že největším tahounem (alespoň pro mě) byl...
hodně dávno
Další články k tématu