Facebook Twitter E-mail
4. června 2016

Katie Findlay získala roli v muzikální novince Pulse

Herečka známá svou rolí v právnickém dramatu How To Get Away With Murder si zahraje hlavní roli v novém muzikálně laděném seriálu Pulse, který se představí letos na pozdim na Go90.

Děj se bude zaměřovat na skupinku Američanů, kteří žijí v Berlíně a jsou pohlceni místní vibrující taneční scénou. Příběh sleduje jeden rok jejich života, během kterého se připravuje muzikál EDM.

Hlavní hrdinkou je Cooper, kterou si zahraje zmíněná herečka Katie Findlay. Cooper je popisována jako velmi nadaná umělkyně a muzikantka, která se bude snažit najít svou pohřešovanou kamarádku. Cooper se proto vydává do Berlína hledat odpovědi na palčivé otázky, které přímo vedou k jejímu nalezení. Jak už to ale bývá, brzy přijde na to, že za jejím zmizením bude i něco víc.

Herecké obsazení dále doplňují jména jako Craig Stickland, Calum Worthy, Melissa O´Neil nebo Alexandre Landry.

Natáčení probíhá v kanadském Montrealu od letošního května. Na režijní post usedla Anna Mastro, která stojí za kousky jako Royal Crush a Guidance.


Dáte šanci novému hudebnímu projektu? Znáte Findlay z jejích předchozích rolí?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Goldeenka
před 72 týdny
Pro hudební seriály/filmy mám slabost, takže si to určitě nenechám ujít. :)
justynajohnson
před 72 týdny
Jestli jim to bude dobře znít,tak proč ne :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY