2. 6. 2016

Seriálové osudy: UnREAL

Seriálové osudy: UnREAL

Druhá řada ještě ani nezačala a fanoušci už mají nový důvod k radosti! Stanice Lifetime právě oznámila, že své drama UnREAL prodlužuje pro třetí sérii.

Druhá řada se přitom na obrazovkách objeví až 6. června. Stejně jako první dvě sezóny, i ta třetí bude obsahovat 10 epizod. Na televizních obrazovkách ji uvidíme v roce 2017.

„UnReal je jeden z těch výjimečných seriálů, který dokáže dát stanici nový směr. Nejen, že odráží současnou kulturu, ale posouvá její hranice tvorbou první televizní antihrdinky,“ uvedla Liz Gateley, ředitelka programové skladby stanice. „Výborné reakce ze strany fanoušků i kritiků nasadily laťku hodně vysoko, ale scenáristé a celý tým spolu s herečkami v hlavní roli vyzdvihli druhou sérii ještě do větších tvůrčích výšin. Jsme nadšeni, že budeme moct pokračovat i v příštím roce.“

UnReal je výrazným seriálem stanice, stal se tváří jejího nového směru. Kromě toho, že dokázal přilákat nové fanoušky, posunul stanici směrem k vodám televizních ocenění.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
tommmyk

tommmyk

Super zpráva. Z první série jsem byl nadšený. Navíc skvělé herecké výkony ... hlavně teda ústřední dvojice...
před 224 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Také ten důvod k radosti sdílím :)
před 224 týdny
Další články k tématu