Facebook Twitter E-mail
3. června 2016

Hvězda Prison Breaku unikla jen o vlásek smrti

Natáčení páté série legendárního seriálu Prison Break (Útěk z vězení) je v plném proudu, ovšem stačilo jen málo a mohlo dojít k obrovské tragédii. Část produkce se nyní usadila v Maroku, kde se seriál momentálně natáčí. Právě zde před pár dny utrpěl vážné zranění herec Dominic Purcell, seriálový Lincoln Burrows. Na hlavu mu spadla kovová tyč a herec byl helikoptérou okamžitě převezen do nejbližší nemocnice. Naštěstí vše dobře dopadlo, Purcell se nyní zotavuje a na natáčení by tato nehoda vliv mít neměla.

„Jsem v pořádku, díky za podporu. Měl jsem na natáčení menší nehodu. Do práce se vrátím co nejdřív. Vyplatí se mít tvrdou lebku, když vám na hlavu spadne kovová tyč. Vážně rozbitá hlava a zlomený nos na dvou místech. Podle doktora mám mimořádně tvrdou tkáň, což mě podle všeho zachránilo,“ uvedl na svém Instagramu Purcell.

Hlavu mu teď zdobí stovka stehů, ale k rekonvalescenci přistupuje pozitivně a je rád, že je naživu. Brzké uzdravení mu na svých sociálních sítích popřáli kromě zástupu fanoušků také jeho herečtí kolegové Wentworth Miller (Michael) a Sarah Wayne Callies (Sara). Snad už se zbytek natáčení obejde bez úrazů.

Pátá série Prison Breaku, která se bude skládat z devíti epizod, bude na televizní obrazovky uvedena počátkem příštího roku.


Také nedočkavě vyhlížíte premiéru Prison Breaku? Viděli jste nový trailer?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 76 týdny
Tak zranit se (popř. být zraněn) může člověk při každém povolání. Proto je jen...
shakespeare
před 75 týdny
Tak s tim souhlasim.
Koldik
před 74 týdny
Ja sice nesuhlasim, ale obavam sa toho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY