Facebook Twitter E-mail
5. června 2016

Mozart In The Jungle: Monica Bellucci obohatí třetí sezónu

Herečka Monica Bellucci, známá svou poslední filmovou rolí ve snímku Spectre, se upsala hostování v nadcházející třetí řadě seriálu Mozart In The Jungle od Amazonu.

Bellucci ztvární postavu Alessandry, výraznou operní pěvkyni, která bude vystupovat po boku Rodriga (Gael Garcia Bernal). Allesandra je známá svými energickými vystoupeními a tím, že si užívá život opravdu naplno. Jako její velký návrat na pódium jí bude Rodrigo významnou oporou.

Memoár od Blair Tindall Mozart in the Jungle: Sex, Drugs & Classical Music slouží jako předloha pro seriál, kde postavy perlí v symfonickém orchestru v New Yorku. Zde se střetává jejich velké odhodlání k umění a kreativita. Třetí řada bude dál rozvíjet příběhy talentovaných muzikantů, kteří jednají celým svým srdcem na pódiu i mimo něj.

Seriál letos vyhrál ocenění na Zlatých Glóbech v kategoriích Komedie a Herec v hlavní roli. Mozart in the Jungle vznikápod vedením výkonných producentů Romana Coppola, Jasona Schwartzmana a Paula Weitze.

Třetí sezóna se začíná natáčet tento měsíc.


Máte rádi Monicu Bellucci? Jakou její roli obdivujete nejvíce a co říkáte na její novou roli?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 71 týdny
Jéééé,tak tu uvidím moc ráda .)
Mik
před 71 týdny
Tak kvůli Monice na to snad i mrknu, skončil sem po první sérii a druhá mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY