Facebook Twitter E-mail
4. června 2016

Quantico: Russell Tovey získal hlavní roli v druhé sérii

Někteří fanoušci se ještě ani nestačili vzpamatovat ze smrtícího finále první série seriálu Quantico, ale tvůrci už stačili napsat a obsadit novou postavu do série druhé. Zajímavostí je, že tato role byla vytvořena speciálně na tělo.

Britský herec Russell Tovey přijal roli Harryho Doylea, který se bude v nadcházející sérii objevovat jako jedna z hlavních postav. Harry je popisován jako rozpustilý flákač, který je schopen udělat cokoliv komukoliv. Klidně vám svede manžela a přitom mu vybílí peněženku. Tovey má za sebou bohaté herecké zkušenosti. Znát ho můžete například ze seriálů jako jsou Looking, Banished, Being Human a další.

Jak jste se mohli dočíst v úvodu článku, role byla napsána speciálně pro Toveyho. Showrunner seriálu, Josh Safran, je jeho velkým fanouškem a tímto se mu plní sen. „Už když jsem Russella před deseti lety spatřil v The History Boys (Šprti), doufal jsem, že s ním budu moci pracovat. Mně i ostatním scenáristům je ctí, že jsme mohli tuto roli napsat speciálně pro něj,“ uvedl Safran.


A co vy? Také patříte k fanouškům Russella Toveyho? Potěšilo vás jeho obsazení v Quanticu?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 71 týdny
Hroznej ušoplesk :D
Gabik.029
před 71 týdny
To ani náš Háma na něj nemá :D
legolenka
před 71 týdny
Alonzy Alonzo!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY