Facebook Twitter E-mail
5. června 2016

Code Black vyhazuje a povyšuje herce z první série

Lékařský seriál Code Black se dočkal poněkud překvapivého obnovení a nyní se objevují ještě překvapivější informace. Pokud jste si oblíbili postavy Neala Hudsona a Christu Lorenson, máme pro vás špatné zprávy. Jejich představitelé, Raza Jaffrey a Bonnie Somerville, se v druhé sérii nevrátí. Románek této dvojice už se tedy pokračování nedočká. Jedná se o tvůrčí rozhodnutí producentů, kteří chtějí seriál oživit, aby oslovil širší publikum.

S tím souvisí další změna. Herec Boris Kodjoe, který se v první sérii představil jako doktor Will Campbell, byl naopak povýšen mezi hlavní postavy. Stejný osud potkal i herečku Jillian Murray, která ztvárňuje roli Heather Pinkney. Obsazeno bude také pár nových rolí, včetně mužského protějšku pro hlavní hrdinku, doktorku Leanne Rorish (Marcia Gay Harden).

Nejedná se však o první velké změny, kterými seriál projde. Původně byla do role Leanne obsazena herečka Maggie Grace (Lost), zatímco Harden měla hrát Christu. Těsně před natáčením, během společného čtení scénáře, se ale rozhodlo, že Harden převezme roli Leanne a do role Christy byla nakonec obsazena Sommerville. Pro Grace se v seriálu žádné místo nenašlo.


Sledujete Code Black? Jak se stavíte k novým změnám? Mrzí vás odchod hlavních postav?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

suelin
před 71 týdny
sákryš, já teprv dělám pátou epizodu, to je spojlerování, tohleto! :D
Gabik.029
před 71 týdny
Já tam měla Back? :DDD
Pipa22
před 71 týdny
ha, ha ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY