Facebook Twitter E-mail
6. června 2016

American Gods připraví jedno znovushledání

Herečka Gillian Anderson si zopakuje spolupráci s režisérem Bryanem Fullerem, se kterým poslední tři roky natáčela hororový seriál Hannibal. Herečka doplní jeho chystanou novinku American Gods, která je založená na fantasy románu od Neila Gaimana.

Anderson si zahraje víceepizodní vedlejší roli Medie, která je typická pro svou výřečnost. Media žije v přesvědčení, že lidé jsou velmi úzce spjati s jejich všudypřítomnou elektronikou, jakožto jsou notebooky, televize či chytré telefony. Ví, že i ten nejmíň akční člověk je vždy v pozoru a ona si na základě toho bude vytvářet pro ni nejvhodnější a schůdnou cestu.

American Gods budou vyprávět příběh odsouzence Shadowa Moona s tváří Rickyho Whittla, který získal práci osobního strážce / soukromého společníka záhadného muže Mr. Wednesdaye. Na jejich dlouhé cestě skrze Spojené státy Shadow se setkají s další záhadnou postavou, Madem Sweeneym.


Máte rádi tvorbu Bryana Fullera? Co říkáte na další roli pro Gillian Anderson?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 75 týdny
well, zrovna tuhle postavu jsem si představoval jinak. Mladší a sexy, když...
justynajohnson
před 75 týdny
Také bych uvítala někoho mladšího.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY