Facebook Twitter E-mail
5. února 2012

Sarah Chalke zůstává s ABC a další castingové novinky

  • Sarah Chalke, kterou fanoušci znají především jako doktorku Elliot Reid ze seriálu Scrubs, získala hlavní roli v novém pilotu stanice ABC How to Live With Your Parents for the Rest of Your Life. Projekt se soustředí kolem Polly, čerstvě rozvedené mámy, která se přestěhuje zpátky ke svým výstředním rodičům. Elaine a Max jsou pár plný života, ovšem bez jakýchkoliv zábran. Chalke je kromě Scrubs známá z předčasně zrušeného sitcomu Mad Love a jako Tedova bývalá přítelkyně v HIMYM. Na jaře se Sarah objeví v multiepisoidní roli v komedii Cougar Town, kde bude hrát romantickou známost Bobbyho.
  • Joanna Garcia (Reba, Privileged, Better With You) získala roli v zatím nepojmenovaném pilotu pro CBS. Herečka ztvární Wendy, nejlepší přítelkyni a firemní partnerku Nicka, který je hlavní postavou seriálu. Když Nicka náhle vystraší vidina vážné nemoci, uvědomí si, že Wendy je pro něj ta pravá a musí přijít na to, jak jí to říct.
  • Dvakrát nominovaný na cenu Emmy za svůj výkon v Men of a Certain Age, herec Andre Braugher získal hlavní roli v pilotu stanice ABC Last Resort. Děj je zasazen do nedaleké budoucnosti a soustředí se kolem posádky americké nukleární ponorky. Její členové se stanou uprchlíky poté, co odmítnou uposlechnout rozkaz o vypálení řízených střel. Nakonec se posádka usadí na ostrově, který spadá pod NATO, a prohlásí se za nezávislý nukleární národ. Braughter bude hrát kapitána Marcuse Chaplina, velitele ponorky.
  • Selma Blair, známá především svými filmovými rolemi (její seriálová činnost zahrnuje hostování ve Web Therapy, hlavní roli v krátce trvajícím seriálu Kath and Kim a starší sitcom Zoe, Duncan, Jack and Jane), bude hrát terapeutku a potencionální romantickou známost v Anger Management. Hlavní roli v této nové komedii stanice FX ztvární Charlie Sheen. Jeho postava je bývalý hráč baseballu, který má problém s ovládáním vzteku, který ale skončí jako netradiční terapeut specializující se na tento problém. Shawnee Smith byla již dříve obsazena do role Sheenovy bývalé manželky.
  • The Smart One je název dalšího pilotu ABC. Hlavní roli v něm získala Portia de Rossi (Ally McBeal, Arrested Development, Better Off Ted). Rossi bude hrát chytrou a úspěšnou ženu, která začne pracovat pro svou ne tolik chytrou, ale o to více populární sestru, bývalou královnu krásy a rosničku, která se nějakým způsobem stala starostkou velkého města. Projekt pochází z pera Donalda Todda (Samantha Who?) a produkuje jej Ellen DeGeneres.
  • Filmový herec Kavin Bacon dostal roli v nepojmenovaném pilotu stanice FOX, pocházejícího z dílny Kevina Williamsona (The Vampire Diaries). Potencionální seriál se soustředí kolem sériového vraha, který si pomocí moderních technologií vytvoří svůj kult zabijáků. Bacon bude hrát bývalého agenta FBI.
  • Michael Sheen (30 Rock a spousta filmů) a Lizzy Caplan (Party Down, The Class, True Blood) budou Mistři sexu. Herci byli obsazeni do pilotu Master of Sex stanice Showtime. Projekt o sexuálních pionýrech šedesátých let vychází z knihy Thomase Maiera Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, The Couple Who Taught America How to Love.

Na které herce se těšíte? Myslíte si, že mají tyto piloty šanci rozrůst se do seriálů? Nezní How to Live… trošku jako Dharma a Greg bez Grega? Hit the comments!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
hodně dávno
Vidím to stejně. Sarah mám ráda, ale nějak mě ten pilot nezaujal, takže až...
ševča
hodně dávno
bez trailerů se nebudu rozhodovat, nakonec můžou stát za to všechny.
enisek
hodně dávno
nebo žádný...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY