Facebook Twitter E-mail
6. června 2016

Příval filmových hvězd do seriálů pokračuje Bondem

V posledních letech to vídáme stále více. Hvězdy, které se proslavily a my jsme si je zamilovali na stříbrném plátně, se vydávají na menší obrazovku, na tu televizní. V seriálech zazářila nebo stále září celá řada slavných jmen a nyní se k nim přidává další, které zná snad každý.

Bylo oznámeno, že v připravovaném dramatu od kabelovky AMC s názvem The Son se hlavní role zhostí sám James Bond, herec Pierce Brosnan. V hlavní roli nahradí dalšího velikána, Sama Neilla, který od role z osobních důvodů upustil.

The Son je multigenerační epický příběh o zrodu Ameriky jako supervelmoci. Vše se děje na pozadí krvavého vzestupu a pádu jedné texaské rodiny.

Brosnan ztvární Eliho, patriarchu rodiny McCulloughů, který se do dějin zapíše jako „první syn Texasu“.

Stanice AMC projekt vybrala přímo pro seriál s vynechávkou pilotové fáze. Prvních deset epizod se začne natáčet v Austinu již tento měsíc, premiéra je plánována na rok 2017.

Pro Brosnana seriál znamená návrat do televize po přesně třiceti letech. V roce 1987 bylo odvysíláno finále jeho seriálu Remington Steele, ve kterém v letech 1982–1987 ztvárnil stejnojmennou hlavní roli.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 79 týdny
... jako Bonda jsem ho mela hodne rada.
justynajohnson
před 79 týdny
Sám James Bond?To je pecka :)
shakespeare
před 79 týdny
Uz se tesim. Pro me byl nejlepsi Bond.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY