Facebook Twitter E-mail
9. února 2012

EDIT: House (s)končí bez Cuddy!

Následující sezóna ztratila dalšího veterána. Po osmi letech končí lékařské drama House MD.

Oficiální prohlášení stanice FOX říká, že toto rozhodnutí přišlo ze strany producentů seriálu. Zároveň je v něm ale také zmíněno, že se tvůrci Houe Davidu Shorovi splní přání dát seriálu důstojné sbohem. Shore se již v létě vyjádřil, že chce vytvořit pro House správný konec.

Kromě výše zmíněné informaci o series finale prohlášení obsahuje poděkování všem zúčasněným za skvělou práci, fanouškům za sledování a zakončuje jej výstižné „Everybody Lies“.

Zpráva se včera v noci bleskově rozšířila po internetu. Už na ni prostřednictvím svých twitterových účtů stihli reagovat i herci, a to ti současní, i bývalí. Jesse Spencer napsal prosté „Fare thee well, House“, Olivia Wilde se zmínila o „konci jedné éry. Takovéto seriály již nevznikají. Je mi ctí, že jsem mohla být součástí tak briliantního příběhu.“

House se tak připojuje k seriálům jako Desperate Housewives nebo One Tree Hill, které letos také ukončí své dlouholeté příběhy.

EDIT:

Tak už je to potvrzeno. Lisa Edelstein alias Cuddy se do seriálu nevrátí ani v závěrečné episodě.

Fanoušci dosud stále doufali, že House stihne ještě jeden poslední Huddy moment. Tvůrce seriálu David Shore v létě v rozhovoru řekl, že by byl rád, kdyby si Edelstein ještě zopakovala roli předtím, než House řekne sbohem. Lisa se ovšem ve stejné době vyjádřila, že žádnou nabídku nedostala a jelikož toho má na programu moc, nevidí to jako velkou pravděpodobnost.

Zatím není jasné, proč Cuddy už neuvidíme. Požádali jí tvůrci vlastně vůbec, aby se naposled ukázala? Pokud ano, proč odmítla? Zatím nebylo vydáno žádné oficiální prohlášení ze strany FOXu ani od herečky, nezbývá tedy, než smutnit bez vysvětlení.

Finále House se bude vysílat 21. května a bude mu předcházet speciální hodinová episoda, ve které se House ohlédne za svým osmiletým příběhem.

Bude vám House chybět? Dokážete si své pondělky (nebo spíše úterní rána/dopoledne/od­poledne/večery) představit bez tohoto drzého chlápka? Nebo myslíte, že po odchodu Cuddy už bylo zrušení seriálu jen otázkou času? Hit the comments!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 285 týdny
Jennifer Morrison se ve finále vrátí.
Fruiko
před 285 týdny
To je možná na bleskovku - střípkovku, když se k tomu něco přihodí...
Gabik.029
před 285 týdny
Tak to je paráda, já už přestávala doufat. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY