Facebook Twitter E-mail
7. června 2016

Doubt: Katherine Heigl získává mámu

Herečka Judith Light si v připravované novince Doubt zahraje matku Katherine Heigl. Stanice CBS přichází s čerstvou zprávou o novém obsazení do seriálu, který se na obrazovkách objeví v midseason, tedy na začátku příštího roku.

Herecká sestava už i tak je velmi pestrá. Po boku Heigl už byli obsazeni herci Steven Pasquale, Laverne Cox, Dreama Walker, Dulé Hill, Elliott Gould a Kobi Libii.

Light, známá svými rolemi v seriálech Who's the boss?, Ugly Betty a Transparent, ztvární velmi energickou ženu, která si jde tvrdě za svým cílem. Již nyní je jasné, že si zahraje vedlejší roli hned v pilotní epizodě, a to zrovna v jednom z velmi vypjatých momentů. Její účinkování v Transparent není touto novou rolí nijak ohroženo, herečka se objeví jak v nadcházející třetí řadě, tak posléze i v sérii čtvrté.

Hlavní hrdinkou Doubt je Sadie Ellis, výborná právnička v prestižní firmě. Ta se postupně zamilovává do svého klienta Billyho Brennana, který byl obviněn z vraždy. Sadie přede všemi své city k ní tají. Dokonce i před svým kamarádem a kolegou Albertem Cobbem, který žije v domnění, že o ní ví vše. Sadie si je vědoma toho, že pokud by její city přerostly v něco víc, ohrozí tím svou kariéru, pokud by byl Billy shledán vinným. Bude muset přijít s kloudným řešením, jak Billyho co nejrychleji odprostit všech obvinění.


Slyšeli jste již o novince Doubt? Máte rádi dnes už můžeme říct veteránku Judith Light? A máte rádi Katherine Heigl?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 76 týdny
Sestavička je to už pořádná,tak atˇto stojí za to :)
LuciaG
před 76 týdny
Tá Katherine Heigl nedá pokoj s tými intelektuálnymi postavami?! Jej to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY