Facebook Twitter E-mail
8. června 2016

Jenji Kohan přichází s dalším seriálem

Streamovací služba Netflix nedávno potvrdila, že seriál Glow již povýšila a objednala deset epizod pro první řadu.

Scenáristka, showrunnerka a tvůrkyně již několika velmi úspěšných seriálů jako Weeds a Orange is The New Black, Jenji Kohan, přichází s další ideou. Tentokrát se přesuneme z prostředí maloměsta a vězení k ženskému wrestlingu. Děj se odehrává v 80. letech. Sledujeme herečku, která právě získala novou roli v show Glow (Gorgeous Ladies of Wrestling). Její život se tím velmi změní a bude s tím z počátku těžce bojovat, ale nebude se za žádnou cenu vzdávat.

Pilotní epizodu bude režírovat Carly Mensch, která s Kohan již spolupracovala na scénářích k Weeds a také se podílela na epizodách k Nurse Jackie. Druhou režisérkou bude Liz Flahive, která je podepsána pod scénáři k Homeland a Nurse Jackie.

Glow bude pro Kohan dalším seriálem zabývajícím se ženskými problémy, kde budou zastoupeny ženy různých povah, barev pleti a tělesných dispozic, jakož tomu je právě v Orange is The New Black.


Znáte seriály od Jenji Kohan? Máte její osobitý styl tvorby rádi?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Clear
před 71 týdny
Její seriály znám a zejména Orange Is the New Black mě dostává. K Weeds jsem se...
IrmaVep
před 71 týdny
Díla Jenji Kohan znám a velmi mi sedí, takže nový seriál = super!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY