Facebook Twitter E-mail
9. června 2016

Reign: Mary má dalšího nápadníka

Mary se dostane do oka nový nápadník. Anglický herec Will Kemp, známý svou rolí ve filmu Van Helsing, byl obsazen do nadcházející čtvrté řady seriálu Reign. V současné době je upsán ke třem epizodám a je zde možnost, že se stane hlavní postavou.

Kemp ztvární lorda Darnleyho, anglického gentlemana, který bude druhým manželem královny Mary (Adelaide Kane). Darnley je energický, okouzlující a sebevědomý muž, kterému nechybí ambice dostat se na královský trůn.

Mary se postupem času do lorda zamiluje. Bude její první láskou od doby, kdy začala truchlit nad svým zesnulým manželem Francisem. Pár se nakonec vezme, ale idylka nebude trvat dlouho a mezi oběma manželi se začnou tvořit rozepře, když se Darnley stává s nabitou mocí čím dál arogantnější.

Kemp zaplní mezeru po nedávno odešlém herci Torrancu Coombsovi, který dostal novou nabídku na roli v dramatickém seriálu ABC, Still Star-Crossed.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misyrka
před 75 týdny
Neeee, Torrance odchází! No to jsem smutná..
Melody
před 75 týdny
Škoda Torrance. Role Bashe by sedla a byla radost ho sledovat. A upřímně,...
ševča
před 72 týdny
To jako vážně? Skotský král a otec Jakuba Stuarta, který sjednotil Anglii a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY