Facebook Twitter E-mail
8. června 2016

Nashville se blíží svému zmrtvýchvstání

Od doby, kdy na začátku května proběhla velká seriálová krvavá jatka, má největší šanci na letošní vzkříšení hudební drama Nashville. Fanouškům opět svítá další naděje. Podle dostupných informací je drama jen krůček od pokračování na kabelovce CMT, která se orientuje na country hudbu.

Stanice ABC se rozhodla kvůli nízké sledovanosti zrušit Nashville po čtvrtá sérii. Producenti s tvůrci od té doby aktivně hledají pro seriál nový domov, nabízeli ho na streamovacích službách i klasických stanicích včetně Hulu, kde se streamují první tři série, a CMT. Prozatím není jasné, zda dojde s oběma stranami k dohodě. Zprávy bychom však teoreticky mohli vědět již během dneška nebo zítřka. Pokud bude dohoda uzavřena, pokračování seriálu by mohlo být oznámeno během slavnostního udílení CMT Awards.

Produkční společnost Lionsgate TV byla v hledání nového domova natolik sebevědomá, že odmítla zveřejnit alternativní konec, ve kterém by každý žil šťastně až na věky. Místo toho skončilo finále čtvrté série obrovským cliffhangerem.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sir Drake
před 75 týdny
Sláva! Pevně věřím v pokračování i v to, že titulky někdo dodělá.
Engeneer
před 75 týdny
Tak je hotovo. Dle Tennessean.com se Lionsgate domluvil s CMT a Hulu a...
Sir Drake
před 66 týdny
Tak to je dobrá zpráva!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY